Chyba już wystarczająco wypaliłem się w obecnej firmie i na obecnym stanowisku. A pracować chce dalej, więc pada pytanie w przeciągu pół roku na co warto się przekwalifikować z logistyk/spedytor.
#pracbaza #kiciochpyta #rozwojosobisty
#pracbaza #kiciochpyta #rozwojosobisty













#dhl #warszawa #kurier #kiciochpyta