@Sandrinia ja najpierw przechodziłem czystą dwójkę i miałem z niej mnóstwo frajdy. Ale nie zapomnę, gdy udało mi się kupić jedynkę - niedzielne popołudnie, stary obóz i ta klaustrofobiczna bariera <3
@Slejpnir: wciąż pozostaje dla mnie sekretem jak udało się wmówić tylu ludziom, że wave jest świeży xD w sensie wiadomo, nie jest to żaden tobacco vanille, ale i tak jest gesty jak na zapach niby niebieski @Edi93 Eau de Rochas, oba rodzaje.
@Kret_Huczsrajajaminski po wojnie z Ukrainą Rosja będzie miała nadal gospodarkę ustawioną pod wojenną, będzie produkowała masę zasobów pod toczenie wojny, a jej finanse będą w coraz gorszym stanie. Jakoś będzie musiała wykorzystać to pierwsze, by poprawić byt tego drugiego.
@spere a nie odbierze czasem paru % PiSowi? Wszyscy zakładają, że 2ga tura to musi być Trzaskowski vs PiS, a może takie rozdrobnienie pozwoli na wariant Trzaskowski vs Hołownia?
@dzem_z_rzodkiewki no i będzie leżało (albo raczej jeszcze mocniej spadnie), póki nie wystartuje nowy program. Kto bierze kredyt na normalnych warunkach, jeśli może chwilę poczekać i do kredytu będzie mu dopłacać reszta obywateli?
Zasady: Tym razem ocenimy reżyserów, zarówno żyjących, jak i nieżyjących. Najpopularniejszych i najwyżej ocenianych 40 reżyserów wybrałem na podstawie statystyk Filmwebu. W ankietach głosujemy na najlepszego naszym zdaniem reżysera. Głosowania trwają nie krócej niż 24 godziny. Dwóch najlepszych reżyserów z grupy przechodzi do fazy pucharowej zabawy. Za remis w fazie grupowej zostanie uznany wynik, w którym wygrywający mecz
Co do kręgów w których się poruszasz - jakiś czas temu czytałem artykuł, gdzie na przykładzie Stanów Zjednoczonych pięknie było przedstawione, że ludzie dosłownie żyją w bańce znajomych, czy nawet sąsiedztwach, w których głosuje się tylko na jedną partię. I po wyborach nie są w stanie zrozumieć jak to się stało, że przeciwna partia wygrała.
Czasem warto zrobić krok w tył i spojrzeć na świat
Czy jeśli ktoś nieupoważniony zdobędzie dostęp do mojego konta #netflix #amazon #amazonprimevideo to może wykorzystać dane karty bankowej, czy platformy mają jakieś zabezpieczenia?
@Shiroyasha24: @Niedobry @pansamolocik Wylogowałem się ze wszystkich urządzeń, zmieniłem hasła, mam logowanie dwuetapowe. Dane na koncie odnośnie karty to 4 ostatnie cyfry/4 ostatnie cyfry + data ważności + numer telefonu i dane personalne. Pytanie, czy przestępcy będą to w stanie wykorzystać i powinienem zablokować kartę, czy powyższe kroki wystarczą?
Na tą chwilę niczego podejrzanego na koncie nie zauważyłem.
@Drmrseyers Jeden komputer na którym były zalogowane netflix i amazon został zawirusowany. Z tego co wiem były wysyłane wiadomości ze steama i mogło dojść do wejścia na maila pod który został podpiety steam.
Żadnych aktywności na netflixie i amazonie nie zauważyłem. Wylogowałem je ze wszystkich urządzeń, zmieniłem hasło, na zawirusowanym komputerze już się nie logowalem.
Ale jako że oba konta (netflix i amazon) są podpięte pod moją kartę bankową, to się
@deziom: Pomijając zarobki i mobbing to jakoś nie dziwi mnie, że w ciągu 3 lat powstał tylko jeden blok.
Średni czas budowy budynku wielorodzinnego w 2022 wyniósł 24,3 miesiąca. Dokładając do tego prace projektowe i czas przechodzenia przez urzędy (nie wspominając o przetargach), to te 3 lata na pobudowanie jednego bloku to całkiem dobry wynik.
Podczas gdy dzisiejsze feministki płaczą o pms, darmowe podpaski i że facet na nie spojrzał na siłowni ta nadkobieta ogarnia dom i 5 dzieci. Jedną ręką prowadzi wózek, pod pachą trzyma najmniejsze dziecko, grzecznie podążają za nią 2 starsi synowie i córka. Aż się chłop odwraca z wrażenia i myśli: wow co za kobieta.
Feministka już by chłopa oskarżyla o molestowanie. Ta gdyby się do niej odezwał jeszcze by się uśmiechnęła i
Niestety, aby pozwolić sobie na taką ilość dzieci i zapewnić im jako taki byt rodzina musi spełniać jeden z wariantów: 1. Mąż + Żona pracują - dziećmi zajmuje się opiekunka/dziadkowie 2. Mąż pracuje - Żona zostaje w domu i
@AlienFromWenus: Nadal wymaga z poświęceniem ze strony kobiety - każde dziecko to minimum 3-4 lata wyłączenia z normalnej pracy (ciąża, karmienie, dziecko musi swoje odchorować co wiąże się z częstymi L4 na które nie każdy pracodawca będzie patrzał przychylnie). Praca zdalna może pomóc, ale też trzeba mieć ku temu warunki, rękodzieło będzie ograniczone, co do pracy jako rolnik to mam wątpliwości, czy matka z dzieckiem będzie mogła sobie tak śmiało pójść
Mireczki szukam gry na resztę świąt. Szukam czegoś casualowego do pogrania w święta. Spędziłem setki godzin w #gothic #skyrim Ograłem #wiedzmin3 #cyberpunk2077 #fallout4 i sprawiły mi one sporo frajdy. #rdr2 podobał mi się, ale był niestety zbyt rozciągnięty, a takie #deathstranding zupełnie mi nie siadło.
#rozdajo Rozdajo!!! Cześć jako, że jestem tutaj nowy i chciałbym zacząć przygodę z wykopem aktywnie organizuje rozdajo. Jestem zajarany tematami psychologii. Do zgarnięcia pozycja obowiązkowa dla osób lubiących ciekawostki. Rozdajo trwa do niedzieli. Dla zwycięzcy dorzucę coś słodkiego ( ͡°͜ʖ͡°)(Niestety nie wiem jak losować z plusów dlatego prosiłbym o poradę w tej kwestii).
@mirko_anonim tutaj można raczej powiedzieć, że człowiek potrzebuje drugiego człowieka. Potrzebuje być potrzebnym. Jedni będą starali się zagłuszać to hodowaniem zwierzaka, kwiatka, inni mogą się poświęcić działalności charytatywnej. Z mojej strony mogę jedynie zaproponować "bycie dla ludzi", otwartym na udzielanie pomocy, na rozmowę, czy to w pracy, czy to parku, czy w sklepie. Nie rozwiąże to problemu, ale może pomóc go stłumić. Co do hobby - to powinno ono być na
@Vamyss no i niestety w komentarzach mamy ładnie pokazane, jak ten konflikt zrodzony już w 2005 roku zaogniany przez lata będzie trwał. Jeśli trzecia droga nie będzie temperowała Platformy i Lewicy, to konflikt będzie trwał tak długo, aż powstanie u nas system dwupartyjny i wieczna wojna polsko-polska.
Jakiego moda do #gothic2nk zainstalować, żebym miał tylko podstawową wersję gry #gothic2 bez moda (i ewentualnie jakie narzędzia doinstalować, żeby to działało na win11)? Wersja gry z goga.
@DoggoCS: Dokładnie. Akurat Gothic universum jest w promce na steam za 12 zł, więc rozumiem, że jak zainstalują sobie to na steamowym, to będzie działać?
Zacząłem grać w Kroniki Myrtany i mam parę pytań: - Czym się leczyć? Mikstury są procentowe, więc na tą chwilę są bezużyteczne, mięso i podstawowe składniki oferują już za mało. Gotowanie? Jak tak to co nie obciąży zbytnio budżetu? - Jak nie być biednym (na początku drugiego rozdziału)? -Stoję przed zakupem stroju kolczego (35 obuch, 50 sieczne) i skórzanego pancerza (55 obuch, 40 sieczne). Jakie obrażenia częściej występują w grze? Obuchowe, czy
@Edi93 przez dużą część gry, mniej więcej do końca trzeciego rozdziału leczysz się ugotowanymi potrawami. Kupuj każdy przepis nowy jaki zobaczysz, przy okazji każdą z nich możesz sprzedać kucharce w Silbach. Kasę zarobisz w mieście jak zostaniesz czeladnikiem. Przed pójściem do miasta to zarabiasz na głupotach typu właśnie te przepisy dla kucharki czy zlecenia od postaci na konkretne przedmioty
Ptaki za oknem:
źródło: 1000004493
Pobierz