Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko150
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dorgarag
Dorgarag

Dorgarag

Dołączył 3 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 36932
  • Znaleziska 427
  • Mikroblog 36505
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 15
splinter96
splinter96
31.05.2026, 11:59:13
  • 397
NIE UMYŁEM ANI RAZU D--Y, NIE ZROBIĄ ZE MNIE GEJA
#polityka #bekazprawakow
splinter96 - NIE UMYŁEM ANI RAZU D--Y, NIE ZROBIĄ ZE MNIE GEJA
#polityka #bekazprawak...

źródło: 1000029092

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 31.05.2026, 13:29:43 via Wykop
  • 1
@splinter96: Przecież on na tym zdjęciu wygląda, jakby miał IQ najwyżej 40 xD
  • Odpowiedz
vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
31.05.2026, 05:16:06
  • 146
#polityka
vZGLSjkzfn - #polityka

źródło: GUtW6JBy1LRbqojpRmiBPM8tGfnwX0dC

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 31.05.2026, 09:08:38 via Wykop
  • 5
@vZGLSjkzfn: Tymczasem rzeczywistość: głos wsiura jest więcej warty niż mieszczucha (przez liczebność okręgów wyborczych i nieaktualizowanie ich od kilkunastu lat).
  • Odpowiedz
PrawdziwyMongolzMongolii
PrawdziwyMongolzMongolii
30.05.2026, 18:57:34
  • 34
I jak tam ta nauka? #ukraina #polityka
PrawdziwyMongolzMongolii - I jak tam ta nauka? #ukraina #polityka

źródło: IMG_2453

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 30.05.2026, 22:05:58 via Wykop
  • 3
@PrawdziwyMongolzMongolii: My już wiemy, że dla was nauka języków to coś diabelskiego, jak kandydat na prezydenta znał języki, to mu to wytykaliście xD
  • Odpowiedz
szychun
szychun
30.05.2026, 09:28:32
  • 600
#polityka #bekazpisu przestańcie dotować Niemców!!!
szychun - #polityka #bekazpisu przestańcie dotować Niemców!!!

źródło: 1000018976

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 30.05.2026, 12:07:57 via Wykop
  • 7
@Kawa_z_cynamonem: Bezpośredni przelew całości kasy do Trumpa i fani Nawrockiego by byli usatysfakcjonowani.
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
28.05.2026, 04:55:16
  • 41
#humorobrazkowy #latwogang #ukraina #zalenski #heheszki #polityka
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #latwogang #ukraina #zalenski #heheszki #pol...

źródło: 1000017655

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 28.05.2026, 10:55:00 via Wykop
  • 1
@ZarodziecMalaryczny997: A miał być taki bezpolityczny ten cały łatwogang, szybko poszło xD
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
27.05.2026, 12:59:22
  • 316
#polityka
Ale zeby w koszulce honoru pójść na sprawę to trzeba sobie dobra beke cisnąć XD
fidelio-fidelio - #polityka 
Ale zeby w koszulce honoru pójść na sprawę to trzeba sob...

źródło: 1000145881

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 27.05.2026, 14:47:33 via Wykop
  • 22
@fidelio-fidelio: To ten gościu, co strzelał w stronę innych żołnierzy i oni sami na niego donieśli, a potem to zespinowano w dojeżdżanie go za obronę granicy?
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
27.05.2026, 08:52:48
  • 90
niewiele trzeba aby zadowolić Brighton xD
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #kanalzero
splinter96 - niewiele trzeba aby zadowolić Brighton xD
#polityka #bekazprawakow #beka...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-27 105149

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 27.05.2026, 12:00:33 via Wykop
  • 1
@splinter96: Najlepsze, że za karą śmierci są ci, którzy najmniej ufają sądom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
27.05.2026, 05:14:41
  • 1045
#heheszki #humorobrazkowy #ubisoft #gielda
ZarodziecMalaryczny997 - #heheszki #humorobrazkowy #ubisoft #gielda

źródło: 1000017623

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 27.05.2026, 07:07:35 via Wykop
  • 2
@ZarodziecMalaryczny997: A jak zainwestowałeś w zeszłym tygodniu, to miałeś darmowe kilkadziesiąt procent w parę dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
22.05.2026, 08:08:52
  • 9
#krakow
czy zwolennicy miszalskiego są w stanie wymienić jakąkolwiek pozytywną rzecz która zrobił w ciągu swojej kadencji? Bo jedyne co słysze to klasyczne narzekanie że tam ruscy pis konfederacja, a pozytywnych rzeczy potężnego olka to nikt nigdy nie wymienił, czyżby ich nie było? #polityka
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 22.05.2026, 20:05:30 via Wykop
  • 0
@gaz_wieprzowy: skoro zadłużenie takie złe, to czemu krytykujesz wszystkie jego ruchy mające zwiększyć wpływy do budżetu? XD A nowa kładka to dobry pomysł.
  • Odpowiedz
Dziowanidziadzia
Dziowanidziadzia
Dziowanidziadzia
16.05.2026, 07:13:40
  • 3
Tez chce byc milionerem, dolaczam do tagu.
Co kupic w poniedzialek jak otworza sie gieldy?
#gielda
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 16.05.2026, 10:40:54 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: Jak jest pompa, jak od paru lat, nietrudno bić indeks. Gorzej jak wjedzie prawdziwa korekta.
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
15.05.2026, 14:41:53
  • 34
#gielda to jest cały mój portfel IKE po dzisiejszych roszadach xd no jakby to określić, nick chyba pasuje, co nie?

#gieldowegownowpisy
nieumieminwestowac - #gielda to jest cały mój portfel IKE po dzisiejszych roszadach x...

źródło: 1000007858

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 16.05.2026, 10:39:02 via Wykop
  • 0
@nie_umiem_inwestowac: Na HUMA robiłem kółka. Reszty, poza Modivo, nawet nie kojarzę xD
  • Odpowiedz
M7RoyalMadrid
M7RoyalMadrid
15.05.2026, 10:19:45
  • 28
#gielda

Krótkie pytanko... ile zarabiacie na giełdzie? Bo od jakiegoś czasu non stop widzę jakieś śmieciuchy, etfy, uśrednianie i inne giełdowe wpisy. Wydaje mi się, że wszyscy dookoła to jacyś znawcy giełdy/kryptowalut tylko ja jak taki debil jestem kompletnie zielony.

Ile zarabiacie znaczy oczywiście jakiś rząd wielkości typu 1000, 10 000, 100 000 zł w ciągu ostatniego roku a nie dokładną kwotę co do grosza ;)
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 15.05.2026, 14:35:15 via Wykop
  • 0
@M7RoyalMadrid: W zeszłym roku 25k (po optymalizacji grudniowej, tak to by było 40). W tym roku już 100k (wliczając dwie większe pozycje trzymane dłuższy czas i w końcu zamknięte). (obie kwoty przed podatkiem, czyli trzeba odjąć 1/5). Oprócz tego maksowanie IKE i IKZE, ale tam mam ETFy, których nie ruszam.

Przy pensji 8k na rękę uważam to za bardzo udane, choć 1) wciąż daleko do "dorobienia" się, 2) kasy na
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
14.05.2026, 11:26:01
  • 7
ATH

Ze szczególnymi gratulacjami dla @karolek118

#gielda
breakdown1 - ATH

Ze szczególnymi gratulacjami dla @karolek118 

#gielda

źródło: image_picker_D77CEE7A-0F2D-4D32-86D9-85F37582B770-60749-000017E8A0D51078

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 14.05.2026, 11:45:42 via Wykop
  • 1
@breakdown1: Cieszyłem się jak sprzedałem za 10... 6 miesięcy trzymania tego śmiecia zrobiło swoje i miałem dość xd
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
13.05.2026, 14:50:22
  • 65
Tag #gielda trzyma mirko przy życiu i jest najzabawniejszym tagiem na planetę ziemia
Na czym polega nasza potęga?
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 13.05.2026, 20:13:14 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: Bierze się z tego, że zartom towarzyszy ryzykowanie prawdziwą kasą, szczególnie jeśli dla danej osoby jest to dużo.
  • Odpowiedz
AndrzejTrapper
AndrzejTrapper
13.05.2026, 10:11:12
  • 1185
dlaczego posty o tym że Berkowicz jest złodziejem spadają i są usuwane? przecież gość jest najprawdziwszym złodziejem jacy istnieją xD
#polityka
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 13.05.2026, 11:10:36 via Wykop
  • 6
@r5678: Postawił się mniej więcej jak julka sharująca rzeczy w necie
  • Odpowiedz
KAKOWICZ
KAKOWICZ
12.05.2026, 19:29:31
  • 361
ale sie patelniak zagotował xD
#polityka
KAKOWICZ - ale sie patelniak zagotował xD
#polityka
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 12.05.2026, 21:49:56 via Wykop
  • 4
@KAKOWICZ: Najlepszy powód żeby olać referendum, bo to coś dostanie stanowisko we władzach miasta xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 14
  • Strona 4 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.11.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking