Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dorgarag
Dorgarag

Dorgarag

Dołączył 3 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 36834
  • Znaleziska 427
  • Mikroblog 36407
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 15
Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 5 min temu
  • 0
#gielda Szmata okniarska blokuje mi 2/3 środków od pół roku, no ale jak można nie dobrać po takiej cenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
przed chwilą via Wykop
  • 0
blokuje mi 2/3 środków


@Dorgarag: dywersyfikacja, ale ja mam 3 spółki i w każdej po 1/3, więc może nie będę się odzywał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
przed chwilą via iOS
  • 0
@Dorgarag: przecież to od 3 lat zrobiło 5%
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
2 godz. temu
  • 0
Sprzedajecie Microna na otwarciu? Spodziewam się kolejnej zwały przez realizację zysków, więc myślę o zrobieniu kółeczka.

#gielda #meczennicymu
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 1 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 1
@IlikeTrains: Kółeczka pod taką kwotę to zawracanie głowy.
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi
5 godz. i 38 min temu
  • 0
#gielda
Etf na semiconductory na xtb są jakieś sensowne? Albo ma znaczenie wielkie który?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 5 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 0
@Frogi: VVSM.DE (w EUR) - trzymam od 2 miesięcy i robi robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
5 godz. i 23 min temu
  • 22
#gielda
Dla Microna pojawiają się pierwsze targety na 2000$ przez wczorajsze wyniki.
UsmiechnietyAnon - #gielda 
Dla Microna pojawiają się pierwsze targety na 2000$ przez...

źródło: eee

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 5 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 7
@UsmiechnietyAnon: Przy 2000 Forward PE wyniesie ok. 20, więc ma to sens.
  • Odpowiedz
memforis
memforis
memforis
17 godz. i 58 min temu
  • 1
Jak Wy to wszystko widzicie? Co jeśli stopniowo właśnie ograniczają nas i tak naprawdę kto kilka lat temu naru...ał hajs w krypto, to będzie go miał bo sprzedał najwyżej jak się dało, a ci co weszli pod koniec i są na stracie, zostaną już bez niczego? Prawie coś jak ludzie co mieli środki na Zondzie i nagle już tego nie mają? Co jeśli stopniowo powoli się to będzie działo z innymi wielkimi
memforis - Jak Wy to wszystko widzicie? Co jeśli stopniowo właśnie ograniczają nas i ...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 17 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 1
@memforis: po prostu przyznaj się do bycia peroniarzem, zamiast postować taki wysryw xD
  • Odpowiedz
Wincyjpracydoobra
Wincyjpracydoobra
18 godz. i 45 min temu
  • 3
#gielda dobra to Micron realistycznie już zakończył hiperwzrosty. Jak dowiezie to co obiecuje i to będzie P/E 10 i strach o koniec cyklu.

Piekna sprawa ogólnie alw trzezwym okiem to już po prostu mega mocna firma nieźle wyceniona
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 18 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 1
@Wincyjpracydoobra: 1500-1600 to uczciwa wycena.
  • Odpowiedz
Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 18 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 0
@Wincyjpracydoobra: bazuję na P/E
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
wczoraj, 08:19:16
  • 240
Popieram, bo dożywocie dla tej onucy to zdecydowanie za mało.

Za co się zapytacie? Ano za zdradę stanu. Bo czymże jak nie zdradą stanu, jest nawoływanie do normalizacji stosunków z państwem z które nam grozi atomowa pożogą?

#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji
Turin89 - Popieram, bo dożywocie dla tej onucy to zdecydowanie za mało.

Za co się za...

źródło: 1000004682

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag wczoraj, 09:28:29 via Wykop
  • 4
@Turin89: A najlepsze, że to jest właśnie środowisko najmniej ufające sądom xD Ale niech mają prawo do zabijania ludzi xD
  • Odpowiedz
Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag wczoraj, 09:04:43
  • 5
#polityka #kanalzero Ktoś ogląda Zakolaka teraz? Co tam mówi od 4 godzin, bo kojarzę, że miał nadawać nieprzerwanie od 7 xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why1sthat
why1sthat
wczoraj, 09:07:19 via Android
  • 3
@Dorgarag: mariuszki dzwonia, czasem mozna sie posmiac. Chociaz troche fajnych telefonow bylo, ale sa tez takie jak "jestem taksowkarzem i 20 lata temu wiozlem lekarke"
  • Odpowiedz
vulfpeck
vulfpeck
przedwczoraj, 20:41:25
  • 446
#gielda

Kupiłem SPCX za 5k przy kursie 213.

Straciłem, wiadomo, ale postanowiłem sprzedać całość równo za 5 lat i za tyle czasu zawołam plusujących ten wpis.

Wołam 16 czerwca 2031 roku.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag wczoraj, 07:36:14 via Wykop
  • 0
@vulfpeck: Dawca kapitału dla najbogatszego człowieka świata, trzeba mieć nasrane w głowie xD
  • Odpowiedz
JanDzbanPL
JanDzbanPL
przedwczoraj, 19:04:35
  • 80
Turcja, nowy strategiczny partner Polski
- dalej biorą ropę i gaz od ruskich
- nie przyłączyli się do zachodnich sankcji przeciwko ruskim
- sprzeciwia się izolacji kacapów na świecie
- tureckie samoloty latają do ruskich co otwiera możliwość podróży dla kacapów
- główny kierunek zagranicznych podróży dla kacapów
#polityka #ukraina #wojna
JanDzbanPL - Turcja, nowy strategiczny partner Polski 
- dalej biorą ropę i gaz od ru...

źródło: 1000021562

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag przedwczoraj, 21:15:28 via Wykop
  • 2
@PapaSar Bo Turcja wcale nie robiła ludobójstwa i się z nim rozliczyła xD
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
przedwczoraj, 08:33:01
  • 73
#polityka #polska
do wyborców KO, czy pamietacie co robili politycy KO kilka lat temu
MecenasMarcinNajman - #polityka #polska 
do wyborców KO, czy pamietacie co robili pol...

źródło: z27512746AMP,Franciszek-Sterczewski-w-Usnarzu-Gornym-probuje-do

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag przedwczoraj, 11:39:39 via Wykop
  • 2
@MecenasMarcinNajman: Najmocniejsze, co PiS/Konfa ma na KO.
  • Odpowiedz
Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag przedwczoraj, 12:06:38 via Wykop
  • 9
@MecenasMarcinNajman:
Afera PiS: 1,2 mld na Ostrołękę, setki milionów zdefraudowane w funduszu sprawiedliwości czy lasach państwowych, masowe sprzedawanie wiz imigrantom
Afera KO: kilka osób zaniosło jedzenie imigrantom
  • Odpowiedz
Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag przedwczoraj, 09:17:21
  • 1
#gielda Grubas ewidentnie próbuje odpędzić ulicę przed wynikami, czyli będą fenomenalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felakuti
felakuti
przedwczoraj, 09:23:16 via Wykop
  • 1
@Dorgarag: jeśli tag nagania na wyniki to będzie beat beat kibel
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
21.06.2026, 17:32:07
  • 143
To jest niesamowite jak Żeleński rozegrał batyra. Myślał że tylko symbolicznie "odbierze" order bo Tusk się na to nie zgodzi i zdobędzie podwójny kapitał polityczny. Bo ostatecznie order nie zostanie zabrany a sprawa rozejdzie się po kościach.
A tu taki zonk. Tusk nie musiał nic robić a inni razem z Żeleńskim jeszcze swoje ordery lekką ręką wysłali.

#polityka #bekazpisu #ukraina #rosja
TenXen47 - To jest niesamowite jak Żeleński rozegrał batyra. Myślał że tylko symbolic...

źródło: 21d1ae104e9f35aaf3f2586fee3dcf71853b903eb2a7ff0af3c60a51f2c61906

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 21.06.2026, 19:01:11 via Wykop
  • 10
@PrawdziwyMongolzMongolii: Cywilizowany zachodni świat ma w dupie UPA, to grzeje tylko nas i ukraińców xD
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
21.06.2026, 13:38:30
  • 24
Oni są bezczelni jeszcze w sumie grożą Polsce xD

Piękna historia.

#polska #patologia #polityka
Caracas - Oni są bezczelni jeszcze w sumie grożą Polsce xD

Piękna historia.

#polska...

źródło: 1000042339

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 21.06.2026, 18:37:49 via Wykop
  • 0
@Caracas: Nie ma co, skutecznie ich Nawrocki postawił do pionu xD
  • Odpowiedz
Mondez
Mondez
20.06.2026, 19:50:23
  • 18
Miałem mieszane uczucia co do odebrania przez Nawrockiego tego orderu, ba nawet byłem przeciwny. Ale odsyłanie go zwykła pocztą to trochę brak szacunku do naszego narodu ?

#wojna #ukraina #polityka
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 20.06.2026, 22:18:12 via Wykop
  • 1
@Mondez: Odebranie orderu to w takich relacjach opcja atomowa, szczególnie że się praktycznie nigdy nie zdarza. Miał go dodatkowo na kolanach przynosić? xD
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
20.06.2026, 17:08:23
  • 36
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska

s a l o n i k
jaroty - #bekazpisu #polityka #partiarosyjska 

s a l o n i k

źródło: HLQ1ARAXgAAfyYN

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 20.06.2026, 21:44:26 via Wykop
  • 0
@jaroty: Taki był dobry sygnalista, a się okazało, że oszukuje na dyżurach i okrada szpitale jak każdy konował, nieważne z jakiej partii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze, że dzięki aferze nowe przepisy wejdą, żeby była większa przejrzystość.
  • Odpowiedz
scottkar
scottkar
20.06.2026, 16:07:49
  • 60
Po tej akcji i wydarzeniach ją poprzedzających powiedzenie "bezczelny jak ukrainiec" powinno na trwałe zapisać się w języku polskim.

#ukraina #polityka #wydarzenia #polska #jezykpolski
scottkar - Po tej akcji i wydarzeniach ją poprzedzających powiedzenie "bezczelny jak ...

źródło: cf059b6192f2c34e2b6ebcfbc504c77fae35ae1a2d75af3bb5b2c72e9facf0a3

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 20.06.2026, 18:06:20 via Wykop
  • 0
@Arthasss: "nie miał innego wyjścia" - przecież to Batyr wyskoczył z orderem, w Polsce nikt o tym już nie pamiętał xD
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
20.06.2026, 15:30:29
  • 194
W normalnym kraju pisowcy dawno grzaliby celę a pisowski miałby zarzuty za antypolską propagandę XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - W normalnym kraju pisowcy dawno grzaliby celę a pisowski miałby za...

źródło: IMG_7750

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 20.06.2026, 18:04:02 via Wykop
  • 5
@donatien-de-sade: Najlepsze, że ten cały "lekarz sygnalista" sam robił wałki na grubą kasę z fikcyjnymi zabiegami i dyżurami xD
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
20.06.2026, 08:53:54
  • 24
Patrząc na ukraińskie komentarze na fb to oprócz paru (chwalących upa) jest zaskakujące jak one są racjonalne w porównaniu z polski, konforuskim bagnem na fb.
https://wykop.pl/link/7965147/prawdziwa-twarz-ukraincow-po-decyzji-nawrockiego

#polityka #ukraina #rosja #bekazprawakow
@Protectorx 40

Prawdziwa twarz ukraińców po decyzji Nawrockiego

więcej
TenXen47 - Patrząc na ukraińskie komentarze na fb to oprócz paru (chwalących upa) jes...

źródło: d208eec26a37bc6c56ed78f4e7473169f72091d31938309cbdd7339f0dbe4d59

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag 20.06.2026, 16:40:00 via Wykop
  • 0
@piaskun87: Martwy internet to copium ludzi nie mogących zaakceptować, jak głupim jesteśmy garunkiem.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.11.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking