Sprzedajecie Microna na otwarciu? Spodziewam się kolejnej zwały przez realizację zysków, więc myślę o zrobieniu kółeczka.
#gielda #meczennicymu
#gielda #meczennicymu
źródło: image
Pobierz
źródło: 1000004682
Pobierz
źródło: 1000021562
Pobierz
źródło: 21d1ae104e9f35aaf3f2586fee3dcf71853b903eb2a7ff0af3c60a51f2c61906
Pobierz
źródło: 1000042339
Pobierz
źródło: HLQ1ARAXgAAfyYN
Pobierz
źródło: cf059b6192f2c34e2b6ebcfbc504c77fae35ae1a2d75af3bb5b2c72e9facf0a3
Pobierz
źródło: IMG_7750
Pobierz
źródło: d208eec26a37bc6c56ed78f4e7473169f72091d31938309cbdd7339f0dbe4d59
PobierzRocznica
od 09.12.2025
Mikroblogger
od 06.11.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
@Dorgarag: dywersyfikacja, ale ja mam 3 spółki i w każdej po 1/3, więc może nie będę się odzywał ( ͡° ͜ʖ ͡°)