Mirki kompletuje sobie powoli zestaw do zabawy w Pana złotą rączkę. Jestem obecnie na etapie szukania zestawu kluczy nasadowych, wkrętarki (max 1000zl może być bez udaru), bitów do tejże wkrętarki. Proszę pomóżcie bo zielony w temacie jestem. Z informacji jaki pozyskałem w sklepie polecali firmy Makita, Milwaukee, co do kluczy to Sata albo Honiton. #remontujzwykopem #warsztat #remont #narzedzia
Atak na Wojciecha Kwaśniaka został poprzedzony kilkutygodniowymi przygotowaniami. Zakupiono samochód i teleskopową pałkę metalową, którą napastnik bił wiceszefa KNF. Zleceniodawcą miał być były członek rady nadz. SKOK Wołomin. "Sędzia poszła na urlop macierzyński i proces musi ruszyć od początku"
Czy to normalne że SU-22 ląduje na Okęciu? Sytuacja miała miejsce dziś około 11:40. Najpierw przeleciał bardzo nisko nad pasami w poprzek i nad POW, zawrócił nad Ursynowem i wylądował. Ktoś coś? :) #warszawa #okecie #lotnictwo
@mafi20: faktycznie pojemność mają małą ale ja używam ich do napędzania aut dzieci z klocków (zestawy pneumatyczne i mechaniczne) i dają radę. Nie wytrzymują tyle co Panasonic ale za tą cenę narzekać to grzech:)
Witam. W drugiej połowie czerwca wybieram się ze znajomymi do Trójmiasta i stąd moje pytanie. Gdzie polecacie iść na obiad/kolację w Sopocie, Gdańsku i Gdyni? Żeby było w miarę tanio i smacznie. #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #cebuladeals #jedzenie
@damjack: polecam zarezerwować stolik na piętrze z widokiem na morze w Tawernie Rybaki w Sopocie. Dobre jedzonko i lemoniady. Burger rybny jest super. Zestawy dnia tez są na ogół spoko. Byłem tam na koniec kwietnia a i tak było full gości.
@trollasek: mam oba modele i faktycznie na początku miałem problem z wifi ale zrobiłem zmiany w rejestrze opisane na forum Techtablets X80 Pro WiFi Fix i jest ok. Można też zawsze podmienić antenę. Jedyne co to ekran mógłby być trochę jaśniejszy ale nie oszukujmy się w tej cenie (50USD w promocji) ciężko znaleźć coś lepszego. Chuwi robi lepsze pierwsze wrażenie ale albo mam felerny egzemplarz albo coś jest nie tak
@bizkitek83: niestety nie próbowałem. Jedynie pobrałem język polski. Znalazłem gdzieś jakiegoś manuala ale niestety w języku naszych chińskich przyjaciół:/
@PNEUMA40: nie wiem jak i czym to wytłumaczyć ale po zmianie w windowsie na andku też chodzi ok. Bez sensu to jest bo przecież oba systemy chodzą na oddzielnych partycjach i nie chodzą jednocześnie
@salvador5000: mam Chuvi Hi8 pro i jak dla mnie jest ok. Na plus w porównaniu z Teclastem ma dzwięk i robi lepsze pierwsze wrażenie. Żona mówi że cyt. "łatwiej się dotyka" ale o co chodzi do dzisiaj nie wiem bo ja nie widzę różnicy. Planuje wywalenie na nim Windowsa bo jestem ciekawy czy przez to się nie wyłącza przy grach. Korzystanie z win10 bez myszki i klawiatury na takim tablecie
@PNEUMA40: jedynie łopatologicznie: przed zmianą nie łapał mi wifi na parterze domu (router na piętrze). Po zmianie łapie również na dole. Na pewno wifi w teclascie jest slabsze niż w Chuvi czy telefonie. Czytałem na różnych forach jak sobie z tym poradzić. Jedni proponowali zmiany w rejestrze, inni poprawiali luty na gnieździe anteny a inni dawali dluższe anteny. Mi wystarcza póki co zmiana w rejestrze ale kusi mnie poeksperymentować ze
Dramatyczne nagranie z 07.05.2017 Jarocin. Wideo z monitoringu dokumentuje moment wypadku. Jadący z kierunku Kalisza kierowca Scanii ma czerwone światło. W tym czasie z ulicy Św. Ducha wyjeżdża w lewo kierująca czarnym seicento.Ciężarówka z impetem uderza w auto osobowe i odrzuca je na bok.
@DeXteR25: chcę wierzyć że jesteś w znakomitej większości. Niestety praktycznie 100% filmików na wykopie w których głównymi bohaterami są kierowcy ciężarówek psuje reputację jednej z większych grup zawodowych w naszym kraju:(
Pobierał ktoś może bo ja nie mogę Tworze nowe konto ale jakis error wyskakuje, kto wie czy nie trzeba ruskiego ip mieć. Popróbujcie https://ok.ru/video/272442397039
Magdalena Żuk (†27 l.) ze Zgorzelca zmarła w tajemniczych okolicznościach w szpitalu w egipskim kurorcie Hurghada. Wiadomo, że bezpośrednią przyczyną śmierci były rany głowy, klatki piersiowej, nóg i ...
Mircy, chciałem kupić pada do użytkowania z laptopem. Przeglądałem trochę ofert i doszedłem do wniosku, że chyba najlepiej będzie kupić xboxowego pada. I tutaj pytanie 360 czy one? Wiecie też gdzie najlepiej kupić? Motam się na allegro, które to podróbki, a które dobre okazje, a chętnie znalazłbym jakieś #cebuladeals . Poradźcie, miruny!
@mapet42: ja mam bezprzewodowy od xbox i jest ok. Według moich dzieciaków jest wygodniejszy od PS4 na którym grają z kuzynami. Zamiast baterii mam jakieś tanie chińskie akumulatorki i ładowarkę Lii-500 i jest ok.
Weekend już za nami. Wszyscy wypoczęli? Przed wieloma z was pewnie jeszcze cały tydzień odpoczynku prawda? My nie odpoczywamy, bo musimy komuś z was przecież podarować nowy telefon :)
Mamy dla was kolejne (które to już z kolei co?) #rozdajo :)
@buszmen007: 1) brak simlocka 2) po angielsku i chińsku (odblokowujesz bootloadera i dajesz miuipolska albo czystego andka 3) redmi 4 pro 4000mah srednio 4 dni (bez gier sam net + rozmowy, dodatkowo możesz ustawić automatyczne wyłączanie i włączanie na noc żeby oszczędzić baterię - ja jadę bez tego). Jak pisał poprzednik 8h to minimum 4) android 6 z nakładkaą miui więc apk normalnie przez sklep
@buszmen007: xiaomi blokuje możliwość zmiany softu bez ich wiedzy. Skladasz oficjalny request o odblokowanie. Dopiero po akceptacji zmieniasz soft na dowolny (miuipolska czyli spolszczony system operacyjny miui przygotowany przez xiaomi na bazie androida 6 lub czystego androida). Polecam poczytać o miuipolska (jest prężne forum miuipolska