Wpis z mikrobloga

Teclast X80 Pro 32GB Intel Z8300 Quad Core 1.84GHz 8 Inch Dual Boot Tablet PC
Kupon: afinka Cena 92.14$

XIAOMI Mi pad 2 16G Intel Cherry Trail Z8500 Quad Core 7.9 Inch MIUI OS Tablet
16% OFF Coupon Code: 4a3eae Cena 146.19$

Up to 50% OFF For Bluboo Deals

Można jeszcze odzyskać kilka procent płatności w GA: http://aliexpress.telchina.pl/6-zwrot-za-zakupy-na-aliexpress-w-giving-assistant/

Aby nie przegapić recenzji sprzętów z Chin, kuponów, okazji i konkursów, to obserwuj tag #telchina , a także największe polskie forum o chińskich telefonach i zakupach z Chin - na forum są obecni przedstawiciele największych chińskich sklepów, tam zawsze znajdziesz najlepsze promocje i kupony zniżkowe.

Zapraszam też :
grupa FB o zakupach w Chinach
Sposoby płatności, zwroty części płatności i kupony zniżkowe
Kanał telchina.pl
Testy, recenzje i nowości z Chin
fanpage telchina

Wszystkich lubiących zakupy z Chin, zapraszam do odwiedzin działu gdzie chińskie sklepy publikują kupony zniżkowe i promocje:

#aliexpress #chinskiecuda #android #banggood #kupony #tablet
Pobierz
źródło: comment_7Nw8gzKrRkxnUkonFBu2TNLcpRDX8CNE.jpg
  • 29
@robroypl: teclast wizulanie sie gorzej prezentuje. Taki plastik fantastik, Chuwi sprawia wrazenie lepiej wykonanego.
Wifi w teclascie to dramat....trzeba nosic ze sobą modem w kieszeni. Bateria jak dla mnie tez trzyma mega słabo....ogolnie za 92 baksy to zacny badziew.
@trollasek: mam oba modele i faktycznie na początku miałem problem z wifi ale zrobiłem zmiany w rejestrze opisane na forum Techtablets X80 Pro WiFi Fix i jest ok. Można też zawsze podmienić antenę. Jedyne co to ekran mógłby być trochę jaśniejszy ale nie oszukujmy się w tej cenie (50USD w promocji) ciężko znaleźć coś lepszego. Chuwi robi lepsze pierwsze wrażenie ale albo mam felerny egzemplarz albo coś jest nie tak ale
@Demom: a ogólnie jak ten chuwi? Zastanawiam się poważnie nad chuwi hi10 dual os i wszelkie informacje na jego temat będą dla mnie przydatne. Cel: tylko internet i proste aplikacje , wiadomo poczta, czasem film. Da radę? Czy za tysiąc raczej szukać notebooka z tym że ten Android też fajna sprawa.
@pazdzioch564: wlasnie tez sobie to uswiadomiłem, że nie da rady. Nawet karta 32GB nie pomaga...a z nia tez sie dobrze narobilem, zeby w koncu windows ja widzial....efektem tego jest brak dzwieku :)) i status baterii caly czas pokazuje poziom naladowania 21% :)
@PNEUMA40: nie wiem jak i czym to wytłumaczyć ale po zmianie w windowsie na andku też chodzi ok. Bez sensu to jest bo przecież oba systemy chodzą na oddzielnych partycjach i nie chodzą jednocześnie