Wpis z mikrobloga

Nasz rząd skłócił nas z Amerykanami nie wysyłając nawet jednego polskiego żołnierza na Bliski Wschód. MY chcemy, aby Amerykanie umierali za Polskę, ale w drugą stronę to już nie działa. Jesteście wszyscy głupcami, jeśli naprawdę myślicie, że Amerykanie po tej zniewadze i okazaniu braku lojalności nam pomogą. Będziemy sami walczyć i umierać przeciwko kilku milionowej armii rosyjskiej i nikt nie przyjdzie nam z pomocą. Wystarczyło wysłać brygadę polskich żołnierzy i okazać w ten sposób respekt amerykańskiemu i izraelskiemu przyjacielowi. Dzisiaj wiem, że Polska nie przetrwa kolejnej wojny i to wszystko przez rządy Tuska. USA to potęga i trzeba się jej słuchać. Przepraszam wszystkich Amerykanów za naszą postawę i dziękujemy za ich działalność w celu uczynienia świata bezpieczniejszym miejscem do życia!

#iran #wojna #izrael #usa #rosja #ukraina
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

izraelskiemu przyjacielowi


@DaudeX: I już widać, że jesteś opłacony. Izrael nie jest naszym przyjacielem, bo robi wobec nas wrogie gesty. Nazywają nas antysemitami i są gotowi mieć roszczenia finansowe. Z Rosją nie pomogli wcale, sankcji na Rosję nie nałożyli, ruskich oligarchów chętnie goszczą

Nasz rząd skłócił nas z Amerykanami nie wysyłając nawet jednego polskiego żołnierza na Bliski Wschód. MY chcemy, aby Amerykanie umierali za Polskę, ale w drugą stronę to już nie
  • Odpowiedz
Jesteście wszyscy głupcami, jeśli naprawdę myślicie, że Amerykanie po tej zniewadze i okazaniu braku lojalności nam pomogą.


@DaudeX: może wyślemy Trumpowi jakieś dzieci do molestowania niczym dziewice smokowi wawelskiemu i nam odpuści grzechy.. a tak serio to jeśli nam nie pomogą z takiego powodu to znaczy, że i tak by nam nie pomogli a pretekst zawsze się znajdzie.. no ale bait jest na szczęście tylko baitem i nic takiego się
  • Odpowiedz