Europejskie Obserwatorium Astronomiczne (ESO) poinformowało, że naukowcy pracujący w obserwatorium należącym do ESO, byli świadkami prawdziwego kosmicznego fenomenu, którego nikt wcześniej nie zaobserwował. Szczegóły na jego temat poznamy podczas konferencji, która została zaplanowana na poniedziałek.
Ostatnim razem, gdy astronomowie ogłaszali wielkie odkrycie, dowiedzieliśmy się o zaobserwowaniu fal grawitacyjnych. Dokonali tego naukowcy pracujący przy projekcie LIGO. Rozpoczęło to nową erę w astronomii. która pozwoli nam zobaczyć wszechświat tak

































źródło: comment_PoFwyaweR05zsyRaRkqbzcHMKR0tGfe7.jpg
Pobierz- Mam pięć noży, weź sobie jeden. Masz trzy sekundy na wybór
- Yyyyy......
- Sorry, czas minął
( ͡° ͜ʖ ͡°)
edit: patrzę na to zdjęcie już z 5 minut i nadal nie wiem, który bym wybrał :D