co pakujecie do plecaków, żeby w miarę komfortowo przetrwać te pierwsze postapo dni? ja póki co mam 1,5l nałęczowianki delikatnie gazowanej, średni nóż kuchenny gerlach, kilka bandaży / plastrów i zaraz po robocie idę do żabki po jakieś alko w celach medyczno / relaksacyjnych #wojna #iran #usa
#wojna #iran #usa
*to nie jest porada inwestycyjna
@Maro88z: U nas walutą będą butelki zwrotne, a nie kapsle.
źródło: IMG_20260407_215433
Pobierz@LuznaPusi: nie będziesz miał gdzie zwrócić butelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)