Wpis z mikrobloga

co pakujecie do plecaków, żeby w miarę komfortowo przetrwać te pierwsze postapo dni? ja póki co mam 1,5l nałęczowianki delikatnie gazowanej, średni nóż kuchenny gerlach, kilka bandaży / plastrów i zaraz po robocie idę do żabki po jakieś alko w celach medyczno / relaksacyjnych
#wojna #iran #usa
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach