Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko188
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bor_One
Bor_One

Bor_One

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3950
  • Znaleziska 79
  • Mikroblog 3871
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 38
Sophos
Sophos
Sophos
13.07.2025, 00:13:28
  • 0
Mam pytanie do znawców majsterkowania.

Biorę się za wykończenie domu i stwierdziłem, że skoro z fachowcami problem z terminami to, co mogę, zrobię sobie weekendami sam. Jak czegoś nie będę wiedział, to sobie jakieś howto obejrzę itd. To nie problem. Mam dwie ręce i mózg. Problem w tym, że próbuję się do tego przygotować, bo nic nie w-----a tak, jak brak odpowiednich narzędzi. Pomijając takie podstawowe jak młotek, czy kombinerki itd. zamówiłem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bor_One
Bor_One
Bor_One 13.07.2025, 02:24:34 via Wykop
  • 2
@Sophos: powinieneś zacząć od planowania co masz do zrobienia i pod tym kątem się zaopatrujesz w sprzęt. Co ty przy wykończeniu będziesz kręcił tym kluczem udarowym? Chyba właśnie tylko koło jak kapcia złapiesz bo bagażnik płytek pazernie na jeden kurs z casto wrzuciłeś do swojego auta w drodze na budowę. Przede wszystkim napisz co masz do zrobienia ziomek
  • Odpowiedz
tomz-5g
tomz-5g
12.07.2025, 23:47:24
  • 52
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bor_One
Bor_One
Bor_One 13.07.2025, 02:15:14 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
12.07.2025, 23:46:43
  • 96
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bor_One
Bor_One
Bor_One 13.07.2025, 01:53:22 via Wykop
  • 0
@marv0oo: świetna analiza, potwierdzam! mimo jakości restrima nagrywanego z telewizora telefonem na kicku u jakiegoś mireczka, przez który sobie obserwowałem ten dramat psychofizyczny dla głowy pdf'a. Od siebie dodam, że miał przez pół sekundy stracha na twarzy i się rozglądał na ludzi za klatką, Najman "zamroził" skutecznie pod siatką belzedupa a baxton miał go ładować bezbronnego na cipe tak jak się wcześniej ugadali. Na oczach tysięcy ludzi i 20 kamer,
  • Odpowiedz
Bor_One
Bor_One
Bor_One 13.07.2025, 02:04:34 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Bor_One
Bor_One
Bor_One 21.05.2025, 10:44:53
  • 5
#gielda #pzu Gruby wsiada do pociągu, ciekawe dokąd teraz dojedziemy.

Po rozliczeniu transakcji BlackRock, Inc. posiada 43 249 344 akcje PZU SA, stanowiące 5% udziału w kapitale zakładowym Spółki, co daje prawo do wykonywania 43 249 344 głosów stanowiących 5% udziału w ogólnej liczbie głosów na WZA Spółki.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bor_One
Bor_One
Bor_One
Autor
21.05.2025, 10:58:35 via Wykop
  • 7
@nflsteelers: racja, zaraz zamykamy firmę mordo uwierz wiem co mówię xD
Bor_One - @nflsteelers: racja, zaraz zamykamy firmę mordo uwierz wiem co mówię xD

źródło: Screenshot_20250521-125552~2

Pobierz
  • Odpowiedz
Bor_One
Bor_One
Bor_One
Autor
21.05.2025, 11:08:35 via Wykop
  • 1
@jason676: Dzisiaj masz promocję, jeśli spadnie poniżej 6 dych to krótkoterminowo. Uśredniłem właśnie do 53ziko, w kwietniu za trampka spadło bodaj na 52zl na kilka godzin. Pozdro
  • Odpowiedz
Bor_One
Bor_One
Bor_One
Autor
21.05.2025, 11:11:17 via Wykop
  • 1
@bialowieska12345: widocznie grubson chce od dzisiaj wyznaczać pro wzrostowe kierunki na walnym
  • Odpowiedz
sforce
sforce
24.04.2025, 12:55:24
  • 72
#gielda 100k zysku na bananie 🍌🍌🍌 pękło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
sforce - #gielda 100k zysku na bananie 🍌🍌🍌 pękło ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: temp_file4879823377487531070

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bor_One
Bor_One
Bor_One 24.04.2025, 13:08:55 via Wykop
  • 0
@sforce: czy mógłbyś napisać w telegraficznym skrócie coś nt spółki Toya? Jakieś ciekawe wątki które sprawiają, że wierzysz w ten papier (⁠ ͝⁠°⁠ ͜⁠ʖ͡⁠°⁠)⁠ᕤ
  • Odpowiedz
B.....p
konto usunięte 16.04.2025, 19:38:10
  • 28
Tak się kończy inwestowanie w jakieś hamburgery zamiast w polskich czempionów, tutaj przykład - Orlen
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bor_One
Bor_One
Bor_One 16.04.2025, 20:14:15 via Wykop
  • 1
@TheBananaStockExchange: Sama prawda, proste jak sranie
  • Odpowiedz
infi00
infi00
10.04.2025, 06:44:29
  • 0
Po ogłoszeniu ceł były spadki na giełdzie, co się wczoraj stało, że sp 500 tak odbiło?
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bor_One
Bor_One
Bor_One 10.04.2025, 06:47:19 via Wykop
  • 7
@infi00: lepiej biegnij szybko po gazetę do kiosku, będziesz w szoku !!!
  • Odpowiedz
nikoafc86
nikoafc86
nikoafc86
07.04.2025, 06:16:53
  • 7
#gielda I pomyslec ze myslalem o inwestowaniu... Mirki jak macie kredyt to nie myslcie o zadnym krypro czy gieldach wpakujcie wszystkie oszczednosci w dlug. Ja po COVID zamiast pakowac sie w ryzyko inwestycji nadplacilem swoj kredyt za wszystkie oszczednosci. Niedswno skonczyl mi sie okres 5 letniego stalego % gdzie bylem na 2.1% przez wyzsze stopy Dali mi 4.7% ale moja rata nawet nie drgnela przez nadplaty. Czuje ze to najlepiej
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bor_One
Bor_One
Bor_One 07.04.2025, 06:24:13 via Wykop
  • 4
@nikoafc86: Analizując wstecz, gratulacje! To jest właśnie definicja długoterminowej inwestycji, która dzisiaj Ci dała zajebisty zysk na kolejne lata :)
  • Odpowiedz
Bor_One
Bor_One
Bor_One 03.04.2025, 12:47:57
  • 13
#gielda #heheszki No witam, czas na przypomnienie klasyka z tego roku. Wiosna za oknem, słoneczko praży a on w dodatku znowu cały czerwony siedzi w pracy xD
Bor_One - #gielda #heheszki No witam, czas na przypomnienie klasyka z tego roku. Wios...

źródło: Screenshot_20250403-144036~2

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3k1m
3k1m
03.04.2025, 12:52:59 via Wykop
  • 3
@Bor_One:
3k1m - @Bor_One:

źródło: 1000022760

Pobierz
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
03.04.2025, 11:39:34
  • 6
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#gielda
Miałem nieszczęście że zakupiłem na górce, teraz jestem 8000 zł w plecy. Właśnie wyjąłem ze stratą, trudno i radzę wszystkim niedzielnym inwestorom zrobić to samo bo stracicie więcej a przez kilka lat nawet tego nie odrobicie. Zrobiłem błąd że wybrałem giełdę w większości rynek amerykański jako potencjalny zarobek kilku procent na rok. Dziś zaczyna się światowa recesja a od jutra straciłbym o wiele więcej bo wszyscy
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bor_One
Bor_One
Bor_One 03.04.2025, 11:44:27 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: i siedziałeś jeszcze cały czerwony w pracy od tygodnia. Zobaczysz Janusz, Grażyna i tak wywącha lukę finansową przy płatności za fczasy, wtedy szykuj wora bo będzie kręcony
  • Odpowiedz
bar125
bar125
23.03.2025, 10:36:08
  • 1
Widzę, że XTB ubiło wpłaty za pomocą paypal dodatkową prowizją 0,85%, aby promować swoje przewalutowanie przez eWallet. Pytanie jak to wypada na tle walutomatu, ktoś testował? Plus czy kasa między eWalletem, a kontem inwestycyjnym jest przelewana momentalnie czy trzeba coś czekać?
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bor_One
Bor_One
Bor_One 23.03.2025, 12:09:13 via Wykop
  • 0
@aeiou12345: Dokładnie tak będzie, kopiuj wklej tak jak to działa np w kontach bankowych czy abonamentach sieci komórkowych. Im dłużej jesteś klientem to tracisz a nowe konta korzystają z wszystkich aktualnych w danej chwili benefitów xD paradoks ale fakt
  • Odpowiedz
Bor_One
Bor_One
Bor_One 21.03.2025, 16:56:18
  • 0
#gielda Polenergia(PEP) w mWig40, rząd robi turbo przyspieszenie legislacyjne. Ogłoszenie wyników za '24 w przyszłym tygodniu. Szacunkowo Ca. 20%+ obniżone już o koszta. Teraz pompa i tohttps://biznes.pap.pl/wiadomosci/gospodarka/proces-inwestycyjny-w-wiatrakach-ladowych-moze-skrocic-sie-do-3-5-lat-hennig nie jest porada inwestycyjna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bor_One
Bor_One
Bor_One
Autor
21.03.2025, 17:09:33 via Wykop
  • 0
@Talarsson: ja tydzień temu wziąłem za 68. Aktualnie w mWig, hajs będą pompować dodatkowo fundusze, zwłaszcza, że opcja polityczna im bardzo pomaga. Połowę spuszczam w krótkim okresie, jak się ujawni pułap oporu. Kółeczka też wchodzą w grę
  • Odpowiedz
Bor_One
Bor_One
Bor_One
Autor
21.03.2025, 17:14:52 via Wykop
  • 0
@Talarsson: a ta cena brzmi jakbyś się wtedy kręcił w okolicach świecy jak było po 100zł+, stąd rozumiem taki sentyment
  • Odpowiedz
Bor_One
Bor_One
Bor_One 21.03.2025, 16:13:32
  • 0
#gielda Kto nie wszedł w PEP, przy informacjach o uwolnieniu dzisiaj regulacji odnośnie energii z wiatraków + wjazd z swig do mwig40 to gapa. Pierwsza spółka, gdzie analizę zrobiłem od a do z sam i jest pompa. Akcjonariat to głównie Kulczyki z Allianz. Pozdrawiam inwestorów
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bor_One
Bor_One
Bor_One
Autor
21.03.2025, 16:46:59 via Wykop
  • 0
@BobekRobek: Polenergia S.A. wejdź na ich stronę, tam wszystko jest. Dodam że tydzień temu byłem w okolicach ich bazy montażowej farm wiatrowych na Bałtyku, to będzie niesamowity potencjał.
https://www.polenergia.pl/
  • Odpowiedz
Bor_One
Bor_One
Bor_One
Autor
21.03.2025, 16:51:58 via Wykop
  • 0
@BobekRobek: https://biznes.pap.pl/wiadomosci/gospodarka/rzad-przyjal-w-drodze-obiegowej-projekt-ustawy-wiatrakowej
https://biznes.pap.pl/wiadomosci/gospodarka/proces-inwestycyjny-w-wiatrakach-ladowych-moze-skrocic-sie-do-3-5-lat-hennig
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
09.03.2025, 11:28:55
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bor_One
Bor_One
Bor_One 09.03.2025, 11:52:17 via Wykop
  • 0
@jmuhha: Tylko w uwaga kolejnym kroku, nie daj sobie wmówić że w dupę to nie zdrada. Kto wie do czego jest zdolna ta pijana koleżanka, monsz nie piję więc na pewno uczciwie tylko zgrywał pawiana na densflorze do 2 w nocy
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
27.02.2025, 09:42:07
  • 96
Kto wziął 102 koła pożyczki 13 listopada i zrobił 8 tysięcy netto (~13 brutto, podatek, 2100 odsetek (szybkie nadpłaty)) na Intel, AT&T i Orlenie w 100 dni na #czypokonampozyczke - no ja.
Kto otworzył jeszcze "dorzut" #meczennicypkn nową pożyczką (#czypokonampozyczkev2 ?) na 91500 - bo tak było szybko w IKO - też ja.
Już zabezpieczone SL na +1,5k, to już mi (raczej) nie ucieknie.

Kto ma fajnych Rodziców, którzy
Krzewiciel_prawdy - Kto wziął 102 koła pożyczki 13 listopada i zrobił 8 tysięcy netto...

źródło: supcio

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bor_One
Bor_One
Bor_One 27.02.2025, 10:16:56 via Wykop
  • 0
@Krzewiciel_prawdy: pokój z Tobą i niech się szczęści
  • Odpowiedz
panoski
panoski
27.02.2025, 08:49:02
  • 3
#gielda #meczennicypkn
Dla odrobiny zdrowego sceptycyzmu. Jaki sens ma emitowanie przez spółkę miliardowych obligacji na rynek amerykański jednocześnie wypłacając tak duża dywidendę, stanowiąca większość zysku?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bor_One
Bor_One
Bor_One 27.02.2025, 08:57:49 via Wykop
  • 10
@panoski: dostęp do rynku USA sporo kosztuje ziomeczku, nie wystarczy być sojusznikami teoretycznymi. Takie inwestycje zabezpieczają Twój biznes w pewnym stopniu, dając miejscowym dostęp do zysków.
  • Odpowiedz
Bor_One
Bor_One
Bor_One 27.02.2025, 09:41:35 via Wykop
  • 1
@panoski: długoterminowa strategia, rysuje kreskę w sposób, który na pewno zaskoczy, oczywiście w mojej opinii. Z jednym się tylko zgodzę z Tobą. W tym kraju, chołota chłopska z PiSu lub inni populiści polityczni, potrafią zawrócić wszelki rozwój w imię haseł politycznych
  • Odpowiedz
w.....Q
konto usunięte 26.02.2025, 09:12:31
  • 13
Zaraz po 30% na PZU i ORLEN coś pięknego.


#gielda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bor_One
Bor_One
Bor_One 26.02.2025, 09:29:01 via Wykop
  • 3
@wersalski_kasztaniQ: wołam typa @Okcydent z którym porzuciłem bezsensowną dyskusję na temat PZU. Gość twierdził, że wydupcenie z roboty paprocha co się chciał dogadywać ze złodziejami i niekompetentnymi bananami z nadania warcholstwa pisoskiego to zły ruch xD mam nadzieję że wtedy wszystko sprzedał bo nie zasługuje na bycie pasażerem tego pociągu z takimi złodziejskimi poglądami
https://wykop.pl/wpis/80016239/pozdrawiamy-inwestorow-0-0-maja-byc-rozliczenia-i-
@Okcydent +136
Pozdrawiamy inwestorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mają być rozliczenia i będą kurde rozliczenia. A firmę najwyżej się zamknie XD

#gielda #pzu #gpw #polska
więcej
  • Odpowiedz
nasyd
nasyd
nasyd
25.02.2025, 14:55:31
  • 0
#gielda
poleci ktoś bezpłatną platformę typu myfund?
Zależy mi, żebym mógł sobie wpisywać dane zakupy walorów i mieć jasny pogląd na procentowy skład portfela.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bor_One
Bor_One
Bor_One 25.02.2025, 14:56:41 via Wykop
  • 0
@nasyd: google finance
  • Odpowiedz
sforce
sforce
25.02.2025, 11:30:24
  • 38
#gielda #btc BTC nie ma żadnej wartości, spółka wytwarza produkty i usługi przez co da się na wycenić,a mrzonki o prywatności wsadzcie sobie między bajki.
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bor_One
Bor_One
Bor_One 25.02.2025, 11:47:15 via Wykop
  • 1
@sforce: + dystrybucja i marża, to by się zgadzało
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Strona 3 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking