@AlproxPower: Nie wiem, ale miałem tak samo. Jak melanż zaczynał się od na przykład 23 to gdy robił się ranek i wstawało światło to było to najgorsze co mogło się wydarzyć xd Zawsze się izolowałem i siedziałem w miejscach gdzie nie ma ludzi albo uciekałem do domu xd
Już od jakiś 2 lat nie leczę się na ocd. Praktycznie wszystkie moje obsesje i kompulsje zniknęły po za dwoma. 1. To to, że cały czas gra mi muzyka w głowie (tak zwany "earworm"). Dosłownie od wstania z łóżka aż po koniec dnia może mi lecieć muzyka w głowie przez co mam bardzo duże problemy ze skupieniem. Próbowałem rad takich jak "przesłuchaj całą piosenkę do końca" albo żuj gumę ale niestety to
@Netanstachu: Badanie na ADHD albo Neuroleptyki tu chyba będą potrzebne. Sztuke fety kup na ulicy, jak się uspokoisz to masz adhd, jak nie to nie masz (tańsze od diagnozy w poradni xD).
#testosteron #mirkokoksy #mikrokoksy Hej też tak macie, ze jak nabieracie cała ampułke testosteronum prolongatum od JELFY to strzykawka pokazuje 0.6 a nie 1 ml?
#sterydy #testosteron #trt Mam wysokie ciśnieniem 140-150/80. Macie jakieś rady co jest najskuteczniejsze na ten problem? Słyszałem że cardio pomaga, to prawda? Bije 150mg testosteronu na tydzień
Ej od lat zmagam się z #depresja i #prokrastynacja miałem też podejrzenie #adhd i #autyzm żarłem różnoraki leki, które mi nic nie dawały (oprócz skutków ubocznych ze spadkiem libido włącznie. Kiedy nowy lekarz zapisał mi nowe tapsy, które nic nie dało, a potem dał mi jeszcze do wyboru dwa różne, dałem sobie z tym spokój i spróbowałem #ketamina Dzięki niej rzuciłem wszelkie,
@Domelus: Przypał to jest bać się rządowej manipulacji nad umysłami. Jak i tak odbierzesz potem z tego samego paczkomatu co wszystko inne w tych samych ciuchach co chodzisz na co dzień i będziesz miał telefon w kieszeni to i tak jest przypał.