Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Al2O3
Al2O3

Al2O3

Dołączył 10 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2125
  • Znaleziska 68
  • Mikroblog 2057
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 12
  • Dodane (29)
  • Komentowane (611)
  • Plusowane (1417)
Al2O3
Al2O3
Al2O3 28.06.2020, 07:20:56
  • 1
Wszyscy jesteśmy ważni!
#takaprawda #heheszki
Al2O3 - Wszyscy jesteśmy ważni!
#takaprawda #heheszki

źródło: comment_1593328804EK0UYVlfowCCkQHO6L5kVf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Al2O3
Al2O3
Al2O3 01.11.2019, 21:03:16
  • 62
Jest tu jakiś fan rosyjskich zegarków? Rakieta Kopernik, rocznik 94, przeleżała całe życie gdzieś w magazynie, a teraz jest moja (。◕‿‿◕。) #zegarki
Al2O3 - Jest tu jakiś fan rosyjskich zegarków? Rakieta Kopernik, rocznik 94, przeleża...

źródło: comment_pxf3FaX9afre2rqbVslOGzOUXOM1wpwn.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Al2O3
Al2O3
Al2O3
Autor
01.11.2019, 21:09:52
  • 3
@Pafciok: To prezent, więc nie wiem dokładnie, ale takie "nowe" widziłam po 300-400 zł na olx. Tylko oczywiście z racji tak długiego leżenia trzeba doliczyć do ceny przegląd u zegarmistrza :)
  • Odpowiedz
m_bielawski
m_bielawski
m_bielawski
02.11.2019, 00:50:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Al2O3: kilka dni temu ktos tu wrzucal taka rakiete na kontroli, a za mna chodzi od dluzszego czasu... chyba w koncu czas sie przelamac i ja kupic, mimo ze nie jestem pewny czy bede ja mial do czego nosic :)
  • Odpowiedz
Al2O3
Al2O3
Al2O3 27.02.2016, 18:35:18
  • 49
#geologia #mineraly
rodochrozyt
kwarc
chalkopiryt
(。◕‿‿◕。)
Al2O3 - #geologia #mineraly 
rodochrozyt
kwarc
chalkopiryt
(。◕‿‿◕。)

źródło: comment_8qXTLrM70oP3LUPdF46hamUSmRctlCLv.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elementx
Elementx
Elementx
27.02.2016, 18:38:37
  • 6
@Al2O3: Piękne, wygląda jak bukiet róż ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz
sprynek
sprynek
01.03.2016, 13:54:08
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

Al2O3
Al2O3
Al2O3 07.01.2016, 17:32:11
  • 28
#heheszki #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu
Al2O3 - #heheszki #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu

źródło: comment_GYaFsAABeE2nsGWIttmaLYztQp9Kct9a.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Al2O3
Al2O3
Al2O3 11.11.2015, 16:42:23
  • 4
Co tu się stało? Fatalna zwrotka na wspólnym kawałku, a tu taki banger ( ͡º ͜ʖ͡º)
#popkiller #rap #polskirap
Al2O3 - Co tu się stało? Fatalna zwrotka na wspólnym kawałku, a tu taki banger ( ͡º ͜...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Al2O3
Al2O3
Al2O3
Autor
11.11.2015, 17:21:38
  • 0
@czujedobrzeczlowiek: Właśnie na "wilczym sezonie" pierwszy raz go słyszałam i stwierdziłam, że nie warto się bliżej zainteresować jego twórczością, ale po tym kawałku chyba jednak coś tam sprawdzę :)
  • Odpowiedz
czujedobrzeczlowiek
czujedobrzeczlowiek
11.11.2015, 17:41:59
  • 0
@Al2O3: "i to obchodzi" polecam sprawdzić płytę. nie że jakaś superzajebista ale solidna. nie ma tam takich bengerów jak klarenz na MW. (03 i 07 ładne. 05. 09 też ok. jest tam kilka spoko kawałków, trochę mi fisza przypomina, mi akurat jakoś nie leży to bardzo ale to nie tak, że jakiś super łak z niego)
  • Odpowiedz
Al2O3
Al2O3
Al2O3 12.10.2015, 23:40:02
  • 3
Jakie to jest niesamowite!
#dobranoc Mirki

Bisz / Pekro- Raj tuż za rogiem
#muzyka #polskirap #bisz
Al2O3 - Jakie to jest niesamowite!
#dobranoc Mirki

Bisz / Pekro- Raj tuż za rogie...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakosdajerade
jakosdajerade
12.10.2015, 23:40:51
  • 0
@Al2O3: niesamowite


niesamowite
  • Odpowiedz
Al2O3
Al2O3
Al2O3 09.10.2015, 17:32:20
  • 7
Mam lipiec w kalendarzu, za oknem już październik,
wciąż nie mam na nic czasu i ciągle brak pieniędzy.
To życie toczy się nie we mnie, lecz gdzieś naokoło mnie,
wszystko zmienia się, lecz u mnie tak na oko nie.
#bisz

#jesien #oswiadczenie i trochę #feels
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....e
S.....e
konto usunięte 09.10.2015, 17:36:20
  • 0
@Al2O3: "Wake me up in July,
Lick the snow from my eyes.
Underneath the blue sky,
all I need is my bike" #pdk #brodka
  • Odpowiedz
Al2O3
Al2O3
Al2O3 24.09.2015, 22:19:02
  • 3
Zacieszam do tej piosenki (。◕‿‿◕。)
Tom Rosenthal - YOLO
#muzyka #yolo
Al2O3 - Zacieszam do tej piosenki (。◕‿‿◕。)
Tom Rosenthal - YOLO
#muzyka #yolo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KhorneFlakes
KhorneFlakes
24.09.2015, 22:29:19
  • 0
@Al2O3: Fajna c:
  • Odpowiedz
Al2O3
Al2O3
Al2O3 07.09.2015, 21:42:30
  • 5
#humorobrazkowy #suchar #heheszki
W sumie całe mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Al2O3 - #humorobrazkowy #suchar #heheszki
W sumie całe mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_FU1R8kkTw7XkSehF6wJz0RX2ZBVCpeM3.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

susel38
susel38
07.09.2015, 21:43:27
  • 1
@Al2O3: nie
  • Odpowiedz
Waspin
Waspin
07.09.2015, 21:48:58
  • 0
@Al2O3: #bylopierdyliardrazy
  • Odpowiedz
Al2O3
Al2O3
Al2O3 03.09.2015, 16:16:31
  • 1
Żelki o smaku słonej lukrecji. Nawet da się zjeść i się nie porzygać, dałabym 4,5/10.
#zelki #lukrecja #slodycze
Al2O3 - Żelki o smaku słonej lukrecji. Nawet da się zjeść i się nie porzygać, dałabym...

źródło: comment_6Ly6V1wheZxqzBgOFBomR2jOXVSXglHK.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Al2O3
Al2O3
Al2O3
Autor
03.09.2015, 16:45:50
  • 0
@AdamoEL: Chyba anyżowe cukierki z Verbeny są całkiem zjadliwe.
  • Odpowiedz
A.....L
konto usunięte 03.09.2015, 16:50:54 via iOS
  • 1
@Al2O3: spróbuje, dziękuje tritlenku diglinu.
  • Odpowiedz
Al2O3
Al2O3
Al2O3 27.08.2015, 13:00:59
  • 5
Koreański projektant Jang Woo-Seok stworzył pokrywkę do kubka kawy na wynos w kształcie ludzkiego nosa i ust. Wyobrażacie sobie pocałunek o smaku kawy?


całość
#kawa #foreveralone
Al2O3 - > Koreański projektant Jang Woo-Seok stworzył pokrywkę do kubka kawy na wynos...

źródło: comment_gbNeumeNGfG60yP3klj9o5RTFPcHXxCO.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z.....s
z.....s
konto usunięte 27.08.2015, 13:06:12
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Al2O3
Al2O3
Al2O3
Autor
27.08.2015, 13:07:04
  • 1
@zeligauskas: sorry, zmienione ;)
  • Odpowiedz
Al2O3
Al2O3
Al2O3 27.08.2015, 11:20:44
  • 6
To akurat prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#takaprawda #madroscizyciowe
Al2O3 - To akurat prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

#takaprawda #madroscizyciowe

źródło: comment_RSKBKTm1pO6UNuhHR0m0ivDXnOl2w87P.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....m
m.....m
konto usunięte 27.08.2015, 11:22:25
  • 1
@Al2O3: też masz takie przemyślenia przy kupie?
  • Odpowiedz
d.....r
d.....r
konto usunięte 27.08.2015, 11:44:16 via Android
  • 0
@Al2O3: @mpmp-pmpm: #gownoprawda
  • Odpowiedz
Al2O3
Al2O3
Al2O3 25.08.2015, 23:40:47
  • 11
A ja będę wyć do pustego nieba
choć dobrze wiem, że i tak to niczego nie da.
Będę czekać aż powrócą tu zmęczone echa mego głosu
wierząc, że usłyszę Twój wśród nich.
I będę żyć na krawędzi cienia,
na ostrzu prawdy, nie szukając usprawiedliwienia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

superhace
superhace
26.08.2015, 16:51:49 via Android
  • 1
@Al2O3: BOK- Pory. Polecam! :)
  • Odpowiedz
Al2O3
Al2O3
Al2O3
Autor
26.08.2015, 17:08:51
  • 1
@superhace: Znam, generalnie twórczość Bisza i B.O.K. znam dość dobrze i bardzo sobie cenię :)
  • Odpowiedz
Al2O3
Al2O3
Al2O3 25.08.2015, 20:19:40
  • 1
#maloznanerapy #polskirap
Refren ładnie siadł
Viget- Kres
Al2O3 - #maloznanerapy #polskirap 
Refren ładnie siadł
Viget- Kres
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Al2O3
Al2O3
Al2O3 24.08.2015, 22:47:12
  • 9
#heheszki #mistrzcietejriposty
Zaorane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Al2O3 - #heheszki #mistrzcietejriposty 
Zaorane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_zC6ytykrhopkubKQgxdustObJzuEI2fQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Al2O3
Al2O3
Al2O3 24.08.2015, 22:01:42
  • 10
#polskirap #lona #lonaiwebber
Łona i Webber-Nie pytaj nas

Al2O3 - #polskirap #lona #lonaiwebber 
Łona i Webber-Nie pytaj nas
SPOILER
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W.....y
W.....y
konto usunięte 24.08.2015, 22:03:07
  • 2
@Al2O3: Zielonka i daje dobre numery, masz szansę przeżyć w tym bagnie.
  • Odpowiedz
Al2O3
Al2O3
Al2O3
Autor
24.08.2015, 22:07:49
  • 0
@maject: Dokładnie, niech chociaż jeden wers z tego kawałka do nich dotrze, bo warto :)
  • Odpowiedz
Al2O3
Al2O3
Al2O3 24.08.2015, 03:06:44
  • 1
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
Pierwszy raz od 3 lat prowadziłam samochód, wszyscy żyją, auto też całe, nawet mi się podobało ^^
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LewackiKrul
LewackiKrul
24.08.2015, 03:17:24
  • 4
@Al2O3: Panda to nie jest auto. Przykro mi, nie prowadziłaś samochodu (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
s.....i
s.....i
konto usunięte 24.08.2015, 03:38:09 via Android
  • 1
@donsalamanca: nie sądzę. Mnie to nie przeszkadza
  • Odpowiedz
Al2O3
Al2O3
Al2O3 20.08.2015, 13:01:15
  • 2
Tak trochę #feels
Queen- Somebody to love

Al2O3 - Tak trochę #feels
Queen- Somebody to love
SPOILER
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Al2O3
Al2O3
Al2O3 18.08.2015, 20:37:54
  • 30
#heheszki #humorobrazkowy #pewniebyloaledobre
Al2O3 - #heheszki #humorobrazkowy #pewniebyloaledobre

źródło: comment_b4g7zlSFA2OVdeGCWseFTFhu2544UcpR.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

200wewisni
200wewisni
18.08.2015, 20:38:24 via Android
  • 0
@Al2O3: no bk
  • Odpowiedz
G.....s
G.....s
konto usunięte 18.08.2015, 20:38:51
  • 2
@Al2O3: No to oficjalnie dołączyłem do #pasjonaciubogiegozartu, bo trochę śmiechłem :)
  • Odpowiedz
Al2O3
Al2O3
Al2O3 18.08.2015, 14:16:25
  • 405
Nie znam gościa, przyszedł rano i tak sobie siedzi, ma ktoś pomysł co z nim zrobić?
#koty #pytaniezdupy #pytanie #smiesznypiesek
Al2O3 - Nie znam gościa, przyszedł rano i tak sobie siedzi, ma ktoś pomysł co z nim z...

źródło: comment_P1QEDRT1lifVXbr7z8i12bwJndSitOKL.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....k
P.....k
konto usunięte 18.08.2015, 14:28:00
  • 345
@Al2O3: Jest biały, więc nie przyszedł po socjal. Bierz.
  • Odpowiedz
Al2O3
Al2O3
Al2O3
Autor
18.08.2015, 16:58:34
  • 156
@Kejran @goferek: @Amelie: @Szewa1990: @oszty: @Primusek: @KiciurA: @Madlen_: @XxSzajbaxX: @Novy: znalazła się i reszta rodziny, ciekawe czy planują się tu przeprowadzić na stałe
Al2O3 - @Kejran @goferek: @Amelie: @Szewa1990: @oszty: @Primusek: @KiciurA: @Madlen_:...

źródło: comment_7kYK50BkdV2NITZ61dYcmdIddCsuisFs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >
  • Szukam wody.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.05.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.06.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking