j---c tańcule #primemma
- 2
jak w 3 nie bedzie hooligan style to j---c tańcule #primemma
bt-team via Wykop
- 0
@no-normalnie-jaja: skawian na smyczy lol
- 18
- 9
bt-team via Wykop
- 1
@SebaWayneFAS: ty weź zatrudnij dublera bo przy tym pyrtku to Natalia jeszcze dziewica, w podstawówce takiego miałem.
- 71
#primemma jak zawsze, jedyne o czym jest p--------e jak te szony występują to która i ile przyjęła kutasow do d--y.
Ile można
Ile można
- 1
Baxton jakoś skomentował swoje farmy telefonów?
#primemma
#primemma
- 22
- 29
- 2
#primemma Juras to zwykły oszust, musiał łowić z rekordzistą.
- 8
#primemma słaba ta gala fightmode juras chyba się zawinie po pierwszej edycji
- 4
Mleko który nawet nie jest ojcem swojego syna najbardziej wiarygodnym źródłem informacji w internecie xd do czego to doszło
#primemma
#primemma
czy ktos by tutaj siedzial o 01:10 dla walki analik josfefe, nie sadze
ale jednak tutaj jestesmy
#primemma
ale jednak tutaj jestesmy
#primemma
bt-team via Wykop
- 5
@prostefakty: czekam aż się rozkręci
bt-team via Wykop
- 0
@Pdst: żałuj, masa emocji, soczyste pojedynki, zasłużony zwycięsca turnieju ani razu nie przyaktorzył, 0 wywracania się od wiatru, jarosz sędziował perfekcyjnie, wszystkie faule wychwytywał, full fair play, boxdel pdf wszystko ogarnął... a nie...sorry... zesrałem się
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 25
#primemma siostra Alana już sie żegna z dupą
- 3
Zabrakło walki kobiet
#primemma
#primemma
bt-team via Wykop
- 2
@CzeczenCzeczenski: cała gala to był jeden wielki koncert... wstydu xD ta gala dużo chyba nie kosztowała
- 1
#primemma po tych prelimsach wchodzi główna karta?








#primemma