Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny

00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny

Dołączył 1 rok i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7159
  • Znaleziska 7041
  • Mikroblog 118
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 10

572

Antyterrorystyczne słupki za 6 milionów vs toczący się dostawczak

Antyterrorystyczne słupki za 6 milionów vs toczący się dostawczak

Gospodarność po łódzku odc. 999 - słupki blokujące ruch przy ulicy Piotrkowskiej, które rzekomo miały być najwyższej klasy, rzekomo w stanie zatrzymać każdy klasyczny pojazd kołowy zostały upokorzone w starciu z toczącym się dostawczakiem. Czy Łodzianie będą wybierać Zdanowską w nieskończoność?

asenjo
z
lodz.tvp.pl
dodany: 12.05.2026, 21:42:52
  • 139
  • #
    lodz
  • #
    zdanowska
  • #
    niegospodarnosc
  • #
    ustawioneprzetargipubliczne
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny 13.05.2026, 15:59:33 via Wykop
  • 0
@Indoctrine: Zamachowiec też będzie celował frontalnie w słupek. Bo przecież go tylko tak zatrzyma. Codziennie mijam tą hucpę. To jest żart. Piotrkowska dawno temu powinna być wyłączona z ruchu samochodowego osób tam niezamieszkałych i nie prowadzących interesów. Stłaż wiejska stoi tylko i ocenia kebaby, zamiast zająć się egzekwowaniem prawa.

8

Założyciel FedEx nie żyje. Miał 80 lat

Założyciel FedEx nie żyje. Miał 80 lat

Nie żyje założyciel i były dyrektor generalny FedEx Corp Frederick Smith, który założył globalny konglomerat dostawczy z kilkunastoma samolotami w latach 70. Informację przekazał dyrektor generalny firmy w notatce dla pracowników opublikowanej na jej stronie internetowej w sobotę.

rybak_fischermann
z
businessinsider.com.pl
dodany: 22.06.2025, 11:53:36
  • 3
  • #
    fedex
  • #
    kurierzy
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny 07.05.2026, 18:56:44 via Wykop
  • 0
Powinno się świętować. CO za ludzka gnida
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

420

Ukrainiec znieważa polską policję

Pokaż treści 18+

Nietutejszy1988
z
streamable.com
dodany: 04.05.2026, 21:14:24
  • 106
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    polskapolicja
  • #
    ukraina
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny 05.05.2026, 18:59:20 via Wykop
  • 6
To było w Łodzi. Komenda na Stokowskiej jest. Koleś do deportacji.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

668

Cały odcinek Państwa w Państwie i 'obiektywizm' Polsatu.

Szczujnia na Konfiturę i popieranie łamania prawa przez redaktorzyny z Polsatu.

waszak
z
fileditchfiles.me
dodany: 28.04.2026, 23:07:47
  • 107
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polskiedrogi
  • #
    warszawa
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny 29.04.2026, 21:09:59 via Wykop
  • 0
@eko-port-karnowski: Dobra to ja zacznę chodzić środkiem 3 pasmówki i krzyczeć na kierowców, rzucać pustymi butelkami pet, każda to 50 gr, ciekawe ilu się zatrzyma po ten majątek, że mam prawo tędy iść. No proszę przestań trollować.

Nie jeździ się po chodniku i tu nie ma żadnych wymówek. Staż pożarna, karetka nawet policja, czasami tak oni mają ratować życie. Resztę trzeba bez względnie tępić. Jak coś to zaraz do

762

Napity i na***ny komendant policji machał blachą po kolizji!

Pokaż treści 18+

Napity i na***ny komendant policji machał blachą po kolizji!

nadkom. Olgierd B. wydmuchał 1,5 promila a test pokazał dodatkowo, że w jego organizmie jest kokaina. Komendant został zatrzymany a Biuro Spraw Wewnętrznych przeszukało jego mieszkanie.

tomek-hall
z
youtube.com
dodany: 24.04.2026, 15:53:32
  • 45
  • #
    policja
  • #
    warszawa
  • #
    kolobrzeg
  • #
    kierowcy
  • #
    piracidrogowi
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny 25.04.2026, 17:38:45 via Wykop
  • 1
Nadinspektor musiał zalać i zasypać Buławę, czego nie rozumiecie. Przecież to kolejny nadczłowiek nadpolicjant i jajacarz łapówkarz,
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

354

Tajwański gigant przenosi europejskie centrum z Niemiec do Polski

Tajwański gigant przenosi europejskie centrum z Niemiec do Polski

Tajwański koncern Formosa Smart Energy, należący do jednego z największych holdingów przemysłowych w Azji Formosa Group przenosi swoje europejskie biuro z Niemiec do Polski. Nową bazą firmy została Łódź, gdzie powstała również wspólna spółka z polską Grupą SKB: Formosa SKB Energy Solutions.

ralf-szer
z
investmap.pl
dodany: 24.04.2026, 07:39:58
  • 37
  • #
    ciekawostki
  • #
    inwestycje
  • #
    praca
  • #
    technologia
  • #
    polska
  • #
    lodz
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny 25.04.2026, 09:49:25 via Wykop
  • 1
Fabryka ma powstać w Radomsku, a nie w Łodzi, coś po Whirpoolu pewnie przejmą, Te biura na Dubois to porażka, Generalnie to jest bicie piany. Polecam przeczytać : https://en.wikipedia.org/wiki/Formosa_Plastics_Corp
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

318

Konfederacja o systemie kaucyjnym: Nowe opłaty mocno uderzą w nasze portfele

Działacze ostrzegają, że nadchodzący system kaucyjny to w praktyce kolejny ukryty podatek, który podbije ceny produktów i skomplikuje życie właścicielom małych sklepów. Zamiast realnej ekologii możemy dostać po prostu droższe zakupy i chaos logistyczny.

Kruk_
z
cowczestochowie.pl
dodany: 09.04.2026, 18:20:54
  • 65
  • #
    polska
  • #
    czestochowa
  • #
    konfederacja
  • #
    polityka
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny 10.04.2026, 10:08:43 via Wykop
  • 0
@doker0: Ale już są spółki miejskie, które w bólach, ogarnęły wespół z urzędami i organizacjami ROP- rozszerzonej odpowiedzialności producenta ten proces.

Wystarczyłoby na jakiś nieużytkach lub w mieście w jakiś miejskich pustostanach na ich podwórkach. Zrobić punkty selektywnej zbiórki z automatami czynne 24/7 obok których sobie siedzi Pan Le Cieć/ Konsjerż, który wie jak naprawić prosty błąd maszyny i tyle. Miejskie skupy w Łodzi w centrum jest tyle pustostanów miejskich

381

Ankieta na Steam zaskakuje. Gracze wracają do starszych kart, Linux rośnie

Jedną z największych niespodzianek jest wyraźny wzrost udziału Linuxa. Po raz pierwszy przekroczył on poziom 5%, co wcześniej było trudne do osiągnięcia. Jednocześnie udział systemów Windows spadł do nieco ponad 92%. Taka zmiana jest nietypowa, bo jeszcze niedawno Linux utrzymywał się na poziomie 2%

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 03.04.2026, 11:31:31
  • 136
  • #
    steam
  • #
    gry
  • #
    linux
  • #
    windows
  • #
    komputery
  • #
    kartygraficzne
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny 04.04.2026, 12:11:39 via Wykop
  • 2
@ragnarok-asgartus: Polecam Lubuntu, Jest też jednym z tak zwanych smaków Linuxa.

253

To polskie miasto wyludnia się najszybciej? Dane rzucają na sprawę nowe światło

To polskie miasto wyludnia się najszybciej? Dane rzucają na sprawę nowe światło

Jak wynika z danych GUS, od 2002 r. populacja Łodzi zmniejszyła się o ponad 130 tys. osób.

hung
z
money.pl
dodany: 23.02.2026, 11:49:51
  • 86
  • #
    lodz
  • #
    polska
  • #
    demografia
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny 24.02.2026, 18:57:35 via Wykop
  • -1
@ToksycznyArek: Najwięcej za m2 płaci się w Aleksandrowie Łódzkim. Najtańsze mieszkania są w centrum. Właśnie piszę z centrum Łodzi tu jest cała masa pustostanów. Nie znasz się a się udzielasz. Codziennie widzę całe puste zrujnowane kamienice.
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny 24.02.2026, 18:58:52 via Wykop
  • 0
@Krafti: Tramwaj linie 46. 42 Jeździł na Tuszyn.

370

Niszczenie na życzenie

Pokaż treści 18+

Niszczenie na życzenie

Dla zawodowego kierowcy mniejsze zło to wjechać na chodnik zamiast zatrzymać się na jednym z dwóch pasów jezdni. Pracuje dla firmy, która ułożyła sobie biznes w taki sposób, że przyjeżdża pod klienta wielką ciężarówką i na miejscu niszczy dokumenty i infrastrukturę.

o__0
z
youtube.com
dodany: 11.01.2026, 08:03:14
  • 135
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    prawojazdy
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny 11.01.2026, 16:22:29 via Wykop
  • 1
@piotr-lebek: A jej/jego/ono/ imię kończy się na -a. Twoje wątki w tej dyskusji nie wnoszą nic ciekawego. Tak jesteś przegrywem skoro musisz ludzi od nich wyzywać.

Generalnie to wolałbym, żeby kasę, moją kasę magistrat inaczej wydawał, zamiast na kolejny remont chodnika, który będzie trwał zamiast dwóch tygodni tak jak powinien, trzy miechy, Na przykład: na odśnieżanie dróg i chodników, albo na szpitale na szkoły albo na coś z czego będę
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny 13.01.2026, 15:16:50 via Wykop
  • 0
a malych


@piotr-lebek: Bo Straż miejska ma to w dupie. Ostatnio zaczepiłem strażnika jak szedł do żabki po gorącego psa, w takiej samej sprawie. Samochód stał na chodniku 3 metr za znakiem B-36 zakaz zatrzymywania i postoju. To uj powiedział, że nie wie co się dzieje.

Gadam se z kobitką, że je babka nie mogła wyjść z klatki bo koleś zostawił 30 cm na chodniku a jej babka jeździ na

268

Mamma Erasmus nie żyje. Jej pomysł zrewolucjonizował edukację studentów

Mamma Erasmus nie żyje. Jej pomysł zrewolucjonizował edukację studentów

W wieku 91 lat w Rzymie zmarła Sofia Corradi, znana jako "Mamma Erasmus'. O śmierci wybitnej włoskiej pedagog i inicjatorki programu wymiany studentów poinformowała w sobotę jej rodzina. Corradi zapisała się na kartach historii jako autorka pomysłu, który zrewolucjonizował edukację wyższą w Europie.

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 18.10.2025, 19:48:13
  • 218
  • #
    wlochy
  • #
    rzym
  • #
    sofiacorradi
  • #
    erasmus
  • #
    edukacja
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny 20.10.2025, 21:00:40 via Wykop
  • 0
@Miii_Kiii: Osoby z wydziału zarządzania, wydział Gier i zabaw. Masowo jeździły, jeżdżą do Grecji. Wszystkie wykłady po angielsku.

541

Skandal: hulajnoga na środku chodnika

Skandal: hulajnoga na środku chodnika

Jeżeli wszystkich, łącznie z kierującym, interesuje głównie to, że hulajnoga została "złośliwie" postawiona na chodniku, a nie fakt stwarzania zagrożenia i obecność ciężarówki na drodze dla pieszych, to już wiecie, w jakiej rzeczywistości żyjemy. Chcesz wesprzeć moją działalność? Zajrzyj tutaj: http

panDocent
z
youtube.com
dodany: 05.10.2025, 07:02:25
  • 189
  • #
    polskiedrogi
  • #
    warszawa
  • #
    policja
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
  • #
    konfitura
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny 05.10.2025, 20:41:02 via Wykop
  • 8
@LoginZajetyPrzezKomornika: Zgadzam się i jak dla mnie policmajster do zwolnienia.

632

EL.dorado (Giełda

Pokaż treści 18+

EL.dorado (Giełda

Łódzka giełda to wspaniałe miejsce dla tych, którzy chcą bezkarnie jeździć między pieszymi i rowerzystami. To już tradycja. Natężenie zjawiska jest kosmiczne. Rozdziały: 00:00 Intro 01:40 Pierwsze potrącenie 08:30 Drugie potrącenie 09:33 Trzecie potrącenie i wyrwana kamera 12:47 Rozjeżdżanie na wste

rybeczka
z
youtube.com
dodany: 20.07.2025, 07:02:40
  • 203
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    stopcham
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny 20.07.2025, 17:04:55 via Wykop
  • -9
Tam jest problem polegający na kompletnym, braku komunikacji miejskiej. Od lat 90 istnieją tam zakłady i zawsze obok nich na parkingach stoją setki samochodów. Podróż bardzo często z racji tego, że jest jeden autobus na krzyż, wymaga tak 1 do 2 kilometrów spaceru, od ostatnigo przystanku tramwajowego albo krańcówki. Latem to nie jest problem, ale zimą, a nikt tam nie odśnieża chodników, bo dla plebsu nie ma sensu to zaczyna się robić
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

484

Wg rządu ruch pieszy i rowerowy nie jest częścią ruchu drogowego XD

Wg rządu ruch pieszy i rowerowy nie jest częścią ruchu drogowego XD

Abstrahując już od samej propozycji, spójrzcie na uzasadnienie jej nieuwzględnienia w projekcie ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Ruch drogowy to tylko auta XD

klocus
z
wykop.pl
dodany: 17.07.2025, 21:14:23
  • 47
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
  • #
    konfitura
  • #
    samochody
  • #
    rower
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny 19.07.2025, 12:50:55 via Wykop
  • 1
Bardziej promujmy psychologów socjologów i in innych logów. Jak ktoś jest nawet prawnikiem to niech zajmuje się swoją dziedziną prawa. Taki CZarnek prawnik prawa kanoniczego, czyli jakiego ? Córka Prezydenta Dudy, to też prawniczka prawa kanonicznego. Jacy ludzie biorą się za tworzenie przepisów. To jest absurd.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

663

Czterdzieści lat tak jeżdżę

Pokaż treści 18+

Czterdzieści lat tak jeżdżę

W Ożarowie Mazowieckim istnieje chodnik, po którym ludzie jeżdżą od pokoleń. A potem jadą w Polskę i robią dalej to samo. Tak robił dziadek, ojciec, tak będą robić ich dzieci. Może nawet kiedyś kogoś potrącą. Ale to nie koniec - nadchodzą zmiany i wsparcie :) Chcesz wesprzeć moją działalność?

rybeczka
z
youtube.com
dodany: 06.07.2025, 06:28:39
  • 150
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny 06.07.2025, 12:12:16 via Wykop
  • 0
@LudzieToDebile: Zgadzam się z opinią. To jest bardziej komentarz taktyczny. Niestety ludziom trzeba, wklejać link do przepisów bo im nawet w wyszukiwarkę się nie chce nic wpisać. A jak mówią, bo już pisanie jest passe to NI( Nie inteligencja ) nie wie o co on pyta.
Oficjalne źródła przepisów, ponżej :

291

WYZWANIE - 30 dni z Linuxem na starym laptopie

WYZWANIE - 30 dni z Linuxem na starym laptopie

Dziś omawiam pierwsze dni z moim wyzwaniem, w którym będę korzystał z Linuxa na naprawdę starym laptopie. Jeżeli macie tego typu sprzęt i wiecie, że Windows 11 nie będzie dobrze działał, to Linux wydaje się być rozsądną alternatywą ;)

olinuksieprzykawie
z
youtube.com
dodany: 18.05.2025, 18:05:39
  • 260
  • #
    linux
  • #
    ubuntu
  • #
    informatyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    komputery
  • #
    elektronika
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny
00_Twoj_Tata_wiec_badz_grzeczny 19.05.2025, 19:30:08 via Wykop
  • -2
A ja na wszystkim instaluje LXDE. Na 4 letnim laptopie Baldur's Gate śmiga, aż miło . Polecam szczerze przetestować różne dystrybucje samodzielnie. Od 12 lat pracuje tylko na Linuksach.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking