Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko196
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

451

KSEF na Steam

KSEF na Steam

Jesteś Januszem, 47-letnim przedsiębiorcą z Radomia. Twoja misja: wystawić jedną Fakturę. Może być dobre

PeterMazur
PeterMazur
PeterMazur
z
store.steampowered.com
dodany: 04.05.2026, 14:49:12
  • #
    gry
  • #
    steam
  • #
    ksef
  • #
    symulator
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

ProFak - prosty, lekki, darmowy program do fakturowania z obsługą KSeF
atehxx
z github.com
  • -15

Komentarze (120)

najlepsze

epicentrum_chaosu
epicentrum_chaosu
epicentrum_chaosu
04.05.2026, 17:44:27 via Wykop
  • 277
Powinni dodać Level Hard - wystaw korektę.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ten_o_gasce_Balbince
Ten_o_gasce_Balbince
05.05.2026, 10:00:48 via Wykop
  • 9
@epicentrum_chaosu: nic im nie podpowiadaj, a potem korektę korekty jeszcze i dorzuć nabywcę, odbiorcę i płatnika, to level master :D
  • Odpowiedz
bodzio87
bodzio87
bodzio87
05.05.2026, 11:37:14 via Wykop
  • 10
@epicentrum_chaosu: Korekty będą w DLC
  • Odpowiedz
Official
Official
Official
05.05.2026, 00:42:01 via Wykop
  • 86
W Polsce obecnie żyje około 337 000 mężczyzn o imieniu Janusz. Większość ma ponad 60 lat.
Liczba Januszów 47 latków to około 1500 sztuk.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pan_Ropuch
pan_Ropuch
pan_Ropuch
05.05.2026, 04:39:05 via Wykop
  • 50
@Official: Czuwaj!
  • Odpowiedz
znowuzapomnialemhasla
znowuzapomnialemhasla
znowuzapomnialemhasla
05.05.2026, 09:52:32 via Wykop
  • 7
@Official: czy w takim razie jakiś model AI jest w stanie przewidzieć rok w którym wyginą janusze?
  • Odpowiedz
Grub-son
Grub-son
Grub-son
05.05.2026, 09:32:24 via Wykop
  • 60
Nagonka na KSEF to chyba lobby księgowych szukających pretekstu do podwyżek. Dla księgowych de facto będzie mniej pracy po początkowych zawirowaniach, tak samo dla przedsiębiorców. Wystawiłem w kwietniu 250 faktur w KSEF i raz czekałem 30 sekund, reszta błyskawicznie.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fifka85
fifka85
fifka85
05.05.2026, 09:35:31 via Wykop
  • 15
@Grub-son: dokładnie, kumpel już mówi, że jak to wejdzie na pełnej, to wali księgowość cywilnej za 1600, sam zrobi, bo to będzie łatwe.
  • Odpowiedz
rzeznia22
rzeznia22
05.05.2026, 10:32:50 via Wykop
  • 29
@Grub-son: Chyba jakiś głupi księgowy na to narzeka. Przecież dla nich to w cholerę mniej roboty i papierów przy starej stawce, więc dla księgowych finalnie na plus. Do tego mają wszystkie faktury od klientów w czasie rzeczywistym. A wcześniej? Pan Janek przywiózł faktury dopiero 19 dnia miesiąca, wypisane na druczku którego nie da się rozczytać, połowa zagubiona "Pani Aniu, przywiozę później". I weź takiego typa rozlicz co miesiąc?
  • Odpowiedz
Edisni
Edisni
04.05.2026, 17:44:22 via Wykop
  • 46
Fakturę można wystawić nawet w notatniku, zwykły xml, wgrać do ksef i załatwione. Format danych musi być tylko zgodny i dobrze obliczony vat, dla prostej fv to kilkanaście pól.
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
04.05.2026, 20:01:51 via Wykop
  • 116
@Edisni: chłopie to co napisałeś to przerasta pewnie z połowę ludzi 50+
a o dziwo młodych też często jakieś proste czynności komputerowe przerastają
  • Odpowiedz
Prometeo
Prometeo
04.05.2026, 20:22:39 via iOS
  • 66
@Edisni: taaaa, zwłaszcza gdy dotychczas wystawiałeś 10 faktur w roku na drukach samokopiujących. Są osoby prowadzące prężnie działające firmy, a nie posługują się mailem. A Ty piszesz o plikach wgrywanych do ksef…

Tak, jak np. legalnie działające JDG budowlane budujące domy jednorodzinne.

I mam na myśli wszystko legę artis.
  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
05.05.2026, 09:39:22 via Wykop
  • 37
oni na robieniu tych trailerów z symulatorów remontów czy janusza handlarza autami coś zarabiają? xD bo co jakiś czas pojawia się zapowiedź takich gównogierek na steamie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ryptun
Ryptun
05.05.2026, 09:50:32 via Wykop
  • 31
@yahoomlody: tak działają projekty wspierane przez PlayWay. Robisz trailer do gry która nie istnieje i nawet nie wiesz czy będzie się to dobrze grało. Jak trailer dostanie fajne zasięgi, to gra zostaje sfinansowana i zostaje stworzona. Ja zakopuję, bo to jest patologia na rynku gier
  • Odpowiedz
WintersPL
WintersPL
05.05.2026, 10:13:08 via Wykop
  • 8
@Ryptun: tylko to robi PayWay a nie PlayWay ;)
  • Odpowiedz
adenrno
adenrno
04.05.2026, 14:53:10 via Wykop
  • 11
Konfiguracja minimalna: System operacyjny *: Windows 8 / 10 / 11

Czy to jakieś żarty? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ksiak
ksiak
ksiak
04.05.2026, 15:38:03 via Wykop
  • 28
@adenrno: w 2016 używali w jednej z firm Comodore C64 do pracy. Skoro sprzęt działa to po co go zmieniać? Tutaj sobie ustawodawca wymyślił zmiany które znowu wyciągają z kieszeni podatnika pieniądze. Śmieszne to nie jest bo za wszystko płacimy my klienci w postaci wyższych cen.
  • Odpowiedz
ksiak
ksiak
ksiak
05.05.2026, 07:40:40 via Wykop
  • 15
Jak dla janusza wydatek 1000zł na komputer to wielka sprawa przez którą musi podnieść ceny to lepiej niech nie generuje CO2.


@H_Moody: jeżeli myślisz, że 1000zł Ci wystarczy na aktualizacje sprzętu w firmie to się grubo mylisz i tak, ten 1000,- zapłacisz Ty i każdy klient. Tak działa każda jedna firma. Każdy jeden wymóg który jest nałożony na firmę płacimy my, konsumenci bo żadna firma nie będzie sobie ujmować zysków
  • Odpowiedz
j----w----
j----w----
j----w----
05.05.2026, 13:24:50 via Wykop
  • 8
nie żebym coś sugerował, ale kesef po hebrajsku to pieniądze ;p
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

awe-spam
awe-spam
05.05.2026, 09:47:15 via Wykop
  • 7
Jest opcja wdzwaniania się do internetu przez ppp 202122
awe-spam - Jest opcja wdzwaniania się do internetu przez ppp 202122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

antykwa
antykwa
antykwa
05.05.2026, 10:54:15 via Wykop
  • 6
Kolejny shovelware of playway. Playway jest chyba rekordzistą w zaśmiecaniu steama grami które nigdy nie wyjdą. Niektóre ich gry oznaczone jako "coming soon" wiszą już ponad 10 lat
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Desolator
Desolator
Desolator
05.05.2026, 15:07:59 via Wykop
  • 4
@antykwa: Producent/wydawca tej gry nazywa się PayWay, a nie PlayWay.
  • Odpowiedz
tico_bot
tico_bot
05.05.2026, 13:15:03 via Wykop
  • 2
Ma ktoś tą tapetę windowsa xp z zaoranym polem? :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3278
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
3054
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
2520
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
2543
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
2387
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #pcmasterrace
  • #steam
  • #konsole
  • #heheszki
  • #komputery
  • #pytanie
  • #staregry
  • #ps5
  • #gimbynieznajo
  • #grypc
  • #pc
  • #rpg
  • #nostalgia
  • #gta
  • #wiedzmin

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia