@Horkheimer: Pamiętam, że jak wrzucili to zdjęcie, to skomentowałem: "Nie wiedziałem, że w Drużynie Pierścienia mają orka" i nawet zebrałem spory poklask ¯\_(ツ)_/¯. To był czas gdy Mr. Memcem ogłosił konfederację drużyną pierścienia.
Rózalski wzbudza we mnie (pomimo tak długiego czasu gdy jest osobą publiczną) niesamowity dysonans poznawczy. Rzadko kiedy spotyka się osobę o tak różnym wyglądzie względem osobowości. Z disco polo to wiecie co zrobić.
ja p------e jak ja kocham życie właśnie piję sobie drinka w domu, koń zwalony, najedziony ośmiorniczkami i kawiorem. Nic mi więcej nie potrzeba oglądam sobie siebie w TVP 1, kotek siedzi mi na kolanach. Przypominam koń zwalony więc zero potrzeb, zero stajni, siana, wody nie muszę z nikim walczyć bo nie mam o co. Mam hajsy od rządu, mam jedzenie i bezpieczeństwo i koń zwalony
Komentarze (229)
najlepsze
źródło: comment_1605654765vfGaOAv4qiiiHY1bWjC8sz.jpg
Pobierzźródło: comment_1605651106GR5M74gAUN9boWboKt87aj.jpg
PobierzZ disco polo to wiecie co zrobić.
@halvor100: Ktoś pokusi się o tłumaczenie na polski? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uwielbiam, gdy ludzie używają wyrażeń, których nie rozumieją xD
@Drogomir: wiem ze nie ma sensu się czepiać ale to mnie ukuło bardziej niż brak przecinków (bo sam ich nie używam)( ͡° ͜ʖ ͡°)
,,Konia męczył frajer full
Pomógł Marcin bo jest KRÓL "
koniec.