@DesBatory: Ale co to w ogóle ma do rzeczy? Komorowski faktycznie był za sprzedażą lasów, a obecny rząd tymczasowo je zamyka. Jak cholernie trzeba być zdesperowanym by to porównywać, a tym bardziej dodawać znalezisko z okrzykiem Wykopki, nie dajmy tego zakopać PiSowskim trollom! Po co to zakopywać? Dobrze, niech sobie wszyscy przypomną co PO chciała zrobić z lasami. Gdyby im nie przeszkodzić to dzisiaj nie wiele by zostało do zamykania.
lol wysryw a nie znalezisko co ma wspólnego próba sprzedania lasów państwowych za czasów PO do ograniczeń przemieszczania się w czasie obecnej epidemii
@sheeple: To zupelnie co innego, pierwsze to klamstwo, oszczerstwo i manipulacja, drugie (obecny stan) to skrajnie idiotyczna decyzja. Wspolnym mianownikiem jest las i osoba.
Kto ten spot robił? Dziecko jest takie upośledzone, że widząc ogrodzenie i tak biegnie do lasu, po czym wpada na nie ryjem? Czy to jakaś choroba pisowska?
Komentarze (38)
najlepsze
Jak cholernie trzeba być zdesperowanym by to porównywać, a tym bardziej dodawać znalezisko z okrzykiem Wykopki, nie dajmy tego zakopać PiSowskim trollom!
Po co to zakopywać? Dobrze, niech sobie wszyscy przypomną co PO chciała zrobić z lasami.
Gdyby im nie przeszkodzić to dzisiaj nie wiele by zostało do zamykania.
wysryw a nie znalezisko
co ma wspólnego próba sprzedania lasów państwowych za czasów PO
do ograniczeń przemieszczania się w czasie obecnej epidemii
ZAKOP
Dziecko jest takie upośledzone, że widząc ogrodzenie i tak biegnie do lasu, po czym wpada na nie ryjem?
Czy to jakaś choroba pisowska?