Fatalne wyniki oglądalności mizoadnrycznej wersji "Aniołków Charliego"

Podobnie jak najnowsza "feministyczna " odsłona Terminatora, ten film także przyniesie producentom duże straty. Postępowa fabuła (kobiety biją białych mężczyzn i jest to cool) oraz promowanie filmu jako "female emprovement" jednak znowu nie pomogło xDD.
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 283
- Odpowiedz







Komentarze (283)
najlepsze
Budget: $48,000,000 (estimated)
Opening Weekend USA: $8,600,000, 17 November 2019
Gross USA: $8,600,000
Cumulative Worldwide Gross: $27,900,000
Mi osobiście nic. Nie ja na nie wyłożyłem kasę, nie ja będę liczył straty. XD Więc w sumie to mi one wiszą i powiewają. Jednakże klapa tego konkretnego to mnie nawet cieszy, podobnie jak ucieszyła mnie klapa Ghostbusters w 2016 roku oraz najnowszego Terminatora. Jeszcze kilka takich spektakularnych wtop i może Hollywood trochę otrząśnie się z ideologicznego
Dosłownie spod kas wycofałem się, jak usłyszałem, o czym to jest.
Społeczeństwo do reszty upadnie przez tak demoralizujące filmy.
@Wasz_Pan: Lara Croft, ta oryginalna, to w założeniu i w realizacji femi-Rambo
źródło: comment_GLhfo4DANE7fGSgOiw3pNL0ZTZdI1pFw.jpg
Pobierzhttps://en.wikipedia.org/wiki/Blaxploitation), gdzie kręcono filmy, które pokazują bohaterów z danych mniejszości - początkowo zwłaszcza afroamerykańskiej.
To były lata 70te, tak jak oryginalny film. Wtedy zauważono, że robiąc film pokazujący bohaterów z danej grupy społecznej można na tej grupie zarobić dobre pieniądze. I teraz robi się to samo, z większym lub mniejszym sukcesem.
Ale Aniołki Charliego to zawsze był