Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

526

Idiota w Mercedesie i pościg policji.

Krótki film z dzisiejszego "pościgu" za kierownicą Mercedesa.

oba-manigger
oba-manigger
z
youtube.com
dodany: 17.06.2019, 21:11:44
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    szczecin
  • #
    kierowcy
  • #
    stopcham
  • #
    policja
  • 180
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

-Policja jedzie za nim. -Tak? Ty, to on ucieka policji.
saczuser
z youtu.be
  • 141
MIRROR
errorek95
z youtube.com
  • 19

Komentarze (180)

najlepsze

frugom
frugom
18.06.2019, 01:21:02 via Android
  • 159
I ten radiowóz na początku pościgu. Na pewno go złapali ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SpokojnyPan
SpokojnyPan
18.06.2019, 08:56:17
  • 198
I ten radiowóz na początku pościgu.

@frugom: to bardziej wygląda na typowy transport VIP przez bor, gdzie reszta za nim nie nadąża
  • Odpowiedz
PrawdziwyRealista
PrawdziwyRealista
18.06.2019, 09:33:29
  • 41
@frugom: zapominasz, ze w dzisiejszych czasach nie trzeba tak mocnych radiowozow. Wystarczy madre rozdysponowanie jendostek i jestes w stanie z dodatkowa pomoca monitoringu typa wysledzic bez koniecznosci ciaglego siedzenia na ogonie.
  • Odpowiedz
kfiatheck
kfiatheck
18.06.2019, 07:50:57
  • 143
Radiowóz i trzech tajniaków, 3 gwiazdki jak nic...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Shokata
Shokata
18.06.2019, 09:57:03
  • 3
@kfiatheck: czyli komisarz
  • Odpowiedz
S.....L
S.....L
konto usunięte 17.06.2019, 22:48:54
  • 110
miejmy nadzieję, że to ostatnia jego ostatnia przejażdżka.. mało brakowało by ludzi pozabijał, a za uszami miał widocznie więcej.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lk_hc
Lk_hc
18.06.2019, 08:58:58
  • 80
@STOPCHAM_PL: od bierdolta się od jego ostatniej przejażdżki, jego mercedesa i jego ostatniej przejażdżki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
alteron
alteron
18.06.2019, 09:15:34
  • 2
@STOPCHAM_PL: dobrze że nikt go jeszcze bardziej nie zdenerwował bo by pewnie zaczął strzelać, już ich prawie naciskał na spust
  • Odpowiedz
ivall
ivall
17.06.2019, 21:13:13
  • 103
ale mnie zawsze denerwują te komentarze lasek w samochodach...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PrawdziwyRealista
PrawdziwyRealista
18.06.2019, 08:54:41
  • 71
@ivall: ale mnie denerwuja te komentarze wykopkow komentujace inne komentarze
  • Odpowiedz
badziebadla
badziebadla
18.06.2019, 09:12:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
@ivall: Co ten dziod stary robi? Wyjdź. Na migających światłach stoisz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
badziebadla - @ivall: Co ten dziod stary robi? Wyjdź. Na migających światłach stoisz?...
  • Odpowiedz
Triplesix
Triplesix
18.06.2019, 08:53:38
  • 58
Para ktora slychac na filmie to chyba ci sami, ktorzy nagrali to wideo :D okropnie sie tego slucha

Ogladac od 0:25
Triplesix - Para ktora slychac na filmie to chyba ci sami, ktorzy nagrali to wideo :D...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

simperium
simperium
18.06.2019, 09:40:19
  • 12
zupełnie jak pisiaki

@cacum3: nawet do takiego skeczu musiałeś przywalić komentarz polityczny, który ma obrażać twoich oponentów, ale pokazuje tylko twój poziom intelektualny? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
18.06.2019, 11:42:03
  • 3
@Triplesix: kurła, ale mi przypomniałeś z tym skeczem. xD Lubię taki typ humoru. XD
Krupier - @Triplesix: kurła, ale mi przypomniałeś z tym skeczem. xD Lubię taki typ hu...

źródło: comment_Nm7SjDozm5cvk5g0dSuZTvAozRAx2cU0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ausfahrt
Ausfahrt
18.06.2019, 08:52:56
  • 49
Zawsze się zastanawiam czy jakby taki uciekający samochód zaparkował gdzieś wśród innych wzdłuż drogi to czy by ogarnęli że się zatrzymał czy by przejechali obok XD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lk_hc
Lk_hc
18.06.2019, 09:00:28
  • 74
@Ausfahrt: To by trzeba usiąść i na spokojnie pomyśleć...
  • Odpowiedz
e.....m
konto usunięte 18.06.2019, 09:34:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@MRacheron: wygląda legitnie 10/10
  • Odpowiedz
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
17.06.2019, 21:39:36
  • 39
To nie policja go goni, tylko w tym hitlerwagenie siedział jakiś polityk, a obstawa za nim nie nadąża.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RozrywkowyMateusz
RozrywkowyMateusz
18.06.2019, 09:22:46
  • 3
@patriota-gospodarczy: dokładnie to samo pomyślałem da rade jakiś spec odczytac rejestracje?
  • Odpowiedz
errorek95
errorek95
18.06.2019, 14:50:52
  • 2
@RozrywkowyMateusz: @patriota-gospodarczy: to wygląda według was na eskortę?

https://scontent-lga3-1.xx.fbcdn.net/v/t39.24130-6/10000000_161490101563664_4089488015978547_n.mp4?_nc_cat=104&efg=eyJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6Im9lcF9oZCJ9&_nc_ht=scontent-lga3-1.xx&oh=b64c7e0e6cba087ec0158180edb041f4&oe=5D7FC362
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe
18.06.2019, 09:16:17
  • 35
No fajnie wygląda na tym filmie, ale obawiam się że policja niekoniecznie go goniła, tylko policja jechała w jakiejś kolumnie 4 pojazdów.

Z niezerowym prawdopodobieństwem że w mercedesie jechał ochraniany przez policję jeden z naszych władców, ale zniecierpliwiony zbyt wolno jadącą policją polecił swojemu kierowcy pojechać "szybko ale bezpiecznie".
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

errorek95
errorek95
18.06.2019, 14:38:32
  • 3
@hellfirehe: https://scontent-lga3-1.xx.fbcdn.net/v/t39.24130-6/10000000_161490101563664_4089488015978547_n.mp4?_nc_cat=104&efg=eyJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6Im9lcF9oZCJ9&_nc_ht=scontent-lga3-1.xx&oh=b64c7e0e6cba087ec0158180edb041f4&oe=5D7FC362

Nadal tak uważasz?
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe
18.06.2019, 15:08:44
  • 2
@errorek95: Rzuca to inne światło na to zajście :)
  • Odpowiedz
paliwoda
paliwoda
18.06.2019, 05:40:38
  • 24
Krótki film z dzisiejszego "pościgu" za kierownicą Mercedesa.

@oba-manigger: (-‸ლ)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

guilmonn
guilmonn
guilmonn
18.06.2019, 09:25:20
  • 32
@paliwoda: Kierownice czasami wypadają w tych modelach
guilmonn - @paliwoda: Kierownice czasami wypadają w tych modelach

źródło: comment_AqC5iZUnY5WCgTjj0TsdUs9UFAqLfo2y.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
NeonoMC
NeonoMC
18.06.2019, 08:55:43
  • 22
Najlepsze jest to, że on skręcił w prawo, a oni pojechali prosto
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
3676
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
3082
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
3075
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
2845
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
2467
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking