Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1096

Różaniec do granic.

W ramach projektu "Różaniec do Granic" gdańskie plaże zapełniły się ludźmi.

piotr1900
piotr1900
piotr1900
z
youtube.com
dodany: 07.10.2017, 14:44:31
  • #
    polska
  • 473
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

BBC: "Poland Catholics hold controversial prayer" ...
qlimax3
z twitter.com
  • 24
Efekt Maharishiego
kobez_x
z idealnaedukacja.org
  • -5

Komentarze (473)

najlepsze

hacerking
hacerking
07.10.2017, 16:01:52
  • 312
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rotero
rotero
07.10.2017, 16:07:48
  • 71
A wielcy "ateiści" zamiast obojętnie przejść obok tej inicjatywy, to muszą wrzucić swoje żałosne trzy grosze (-‸ლ)

Sam jestem ateistą


@hacerking: nie mierz innych swoją miarą. Większość z nas ma na to w------e.
  • Odpowiedz
szpoq
szpoq
07.10.2017, 16:15:21 via Android
  • 61
@hacerking ktoś to już ładnie na wykopie napisał, powtórzę.
Ateizm, jak każda inna religia, ma swoich fanatyków. Fanatyzm objawia się między innymi walką z innymi religiami.
  • Odpowiedz
Pawel993
Pawel993
07.10.2017, 15:14:20
  • 172
piękna inicjatywa :)
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cogres
Cogres
Cogres
07.10.2017, 16:14:04
  • 26
@tomy86: wolę się śmiać z ciebie xD - internetowego szczekacza, który nic nie może xDDDDDDDD
  • Odpowiedz
w.....a
w.....a
konto usunięte 07.10.2017, 17:16:53 via Android
  • 4
@Endrjoo ale piecze xD zgloszony, nie jestes przy stole smyku
  • Odpowiedz
p.....n
p.....n
konto usunięte 07.10.2017, 15:56:44
  • 101
widzę w komentarzach "inteligentni" już w natarciu xDDD
p.....n - widzę w komentarzach "inteligentni" już w natarciu xDDD

źródło: comment_7WRzqfin9MBwOBNZDtnjl9mJnwrBMXU6.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

L.....x
L.....x
konto usunięte 07.10.2017, 16:43:12
  • 6
@kruel_power_cube: No nie ma. I co? Daj im wierzyć, niektórzy ludzie tego potrzebują.
  • Odpowiedz
p.....n
p.....n
konto usunięte 07.10.2017, 16:46:00
  • 6
@kruel_power_cube: serio? kurcze całe życie byłem wierzący no ale skoro kruelpowercube pisze że Boga nie ma to będę musiał zmienić swoje przekonania
  • Odpowiedz
apocryph
apocryph
apocryph
07.10.2017, 16:36:24
  • 73
apocryph

źródło: comment_g01QaIusPtWNBlSpN2Ku7eP9BEs65pkk.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

D.....o
D.....o
konto usunięte 07.10.2017, 17:37:26
  • -2
@apocryph: Lewactwo z zachodu pewnie by piało z zachwytu, gdyby w środku Wawy wyłożyli się szmatogłowi.
  • Odpowiedz
r.....7
r.....7
konto usunięte 07.10.2017, 15:49:30
  • 53
"5 Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. 6 Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie."
(✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Smog_Warszawski
Smog_Warszawski
Smog_Warszawski
07.10.2017, 16:03:08
  • 19
@rudy2007: Jezus tez mówił coś o intencji serca obłudniku. Bez tego ewangelia sama w sobie jest sprzeczna.
  • Odpowiedz
Patrycjusz_K
Patrycjusz_K
07.10.2017, 16:17:10
  • 83
@rudy2007: Nabisane jest też " Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich"(Mt 18,20).

Co ..? Nie ma to jak wybiórczo korzystać z Biblii na swoją korzyść. No ale pewien osobnik na pustyni też tak robił.
  • Odpowiedz
Zielony_Pio
Zielony_Pio
Zielony_Pio
07.10.2017, 16:06:23
  • 43

Komentarz usunięty przez moderatora

Kontrrewolucja
Kontrrewolucja
Kontrrewolucja
07.10.2017, 19:17:00
  • 4

Komentarz usunięty przez moderatora

dlugi-gr
dlugi-gr
08.10.2017, 09:27:00
  • -1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ppiasq
ppiasq
07.10.2017, 17:06:45
  • 39
Plan akcji niestety zawiera błędy, luki w obronie na najbardziej zagrożonym odcinku.
ppiasq - Plan akcji niestety zawiera błędy, luki w obronie na najbardziej zagrożonym ...

źródło: comment_TraqMAqTGovTFHLZg7MFSUH7UwMMwans.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

H.....I
H.....I
konto usunięte 07.10.2017, 18:01:50
  • 16
@ppiasq:to się nazywa STRATEGIA - klasyczne wciągniecie wroga w pułapkę, okrążenie i wybicie do nogi - jeńców nie biorą ;P
  • Odpowiedz
BlackHawk144
BlackHawk144
07.10.2017, 18:10:24
  • 12
@ppiasq: Ale patrz jak gęsto na wschodzie. Tym razem drugiego 17 września nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dave8
dave8
07.10.2017, 17:19:19
  • 24
tymczasem na plażach we Włoszech, Hiszpanii i Grecji :
dave8 - tymczasem na plażach we Włoszech, Hiszpanii i Grecji :

źródło: comment_QzxYOaPxP3yZQJOD3h5cld4enLPttREP.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

m.....o
m.....o
konto usunięte 07.10.2017, 17:33:05
  • 9
@dave8: U nich akcja szariat do granic.
  • Odpowiedz
BlackHawk144
BlackHawk144
07.10.2017, 18:11:13
  • 4
@dave8: Spokojnie. To tylko inscenizacja inwazji Maurów z początku Średniowiecza. Nie ma się czego bać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Trollunio
Trollunio
07.10.2017, 16:47:24
  • 24
Tak swoją drogą, to cieszy fakt, że jest więcej jednak pozytywnych głosów, niż negatywnych. Nie bardzo wiem, w czym komuś taka akcja mogłaby przeszkadzać. A biorąc pod uwagę to, co dzieje się dzisiaj w Europie, to twierdzę, że taka akcja może mieć tylko pozytywny wydźwięk :-)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LaRauxe
LaRauxe
07.10.2017, 17:14:53
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Hity

tygodnia

Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3300
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
2567
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
2419
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2297
Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu
Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu
1946
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking