Chamy na rowery!

Nic, dosłownie nic nie wkurza mnie bardziej niż dzwoniący za plecami dziad, domagający się przejazdu na chodniku...
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 47
- Odpowiedz

Nic, dosłownie nic nie wkurza mnie bardziej niż dzwoniący za plecami dziad, domagający się przejazdu na chodniku...
Komentarze (47)
najlepsze
źródło: comment_wX2wfcgXVRvPxBRlPV6NlHfnviCHwAni.jpg
PobierzCo do chamstwa rowerzystów to niestety jest takich chamów dużo i mówię to jako
A jesteś pewien (ty, lub autor), że chciał cię przegonić a nie uprzedzić, że jedzie. Tak, abyś nie zrobił czegoś głupiego niespodziewając się rowerzysty?
@crimson_wind: Chyba, że obok niej w kierunku jazdy rowerzysty znajduje się droga dla rowerów. Wtedy rowerzysta ma obowiązek z niej korzystać.
Komentarz usunięty przez moderatora
a) symbol u góry wskazuje pierwszeństwo
b) pierwszeństwo na zasadzie wzajemnej współpracy (czyt. nie ma pierwszeństwa)
c) pieszy zawsze ma pierwszeństwo
źródło: comment_1c5CnGCTzrcI3Cgjc1U7SnI2Rys5VDGb.jpg
Pobierz@Ebeb: pieszy ma zawsze pierwszeństwo. Kolejność symboli na znaku wynika tylko z humoru janusza, który ten znak produkuje.
@sargento: mam lepszą zagadkę. Jeśli mamy na drodze znak C-16 ale pod nim tabliczkę z napisem nie dotyczy rowerów to jak ma się w takiej sytuacji zachować rowerzysta?
Czy:
a) Nadal
@Bierna: nie zapominaj proszę o całym brzmieniu tego artykułu, a zwłaszcza o ustępie 5:
**Korzystanie z chodnika** lub drogi dla pieszych przez kierującego rowerem **jest dozwolone wyjątkowo**, gdy:
1. opiekuje się on osobą w wieku do lat 10