Wpis z mikrobloga

FrootVPN - Nowy 'wspaniałomyślny' dostawca VPN?

Dziś jak chciałem kilka nowych fil... ehm... linuksów pobrać na stronie thepiratebay.se zauważyłem 'reklamę' jakiegoś nowego dostawcy VPN, super, zarejestrowałem się, ale zdziwiło mnie, że jest kompletnie darmowy i bez żadnych limitów, zaniepokoiło mnie i zacząłem czytać FAQa.

Is FrootVPN free to use?


Yes it is completely free to use FrootVPN. No hidden charges.

albo to:

Do you have any bandwidth limitation?


There is no bandwidth limitation set on our VPN users. Our servers are connected to multiple 10Gbit/s backbone providing ultra >high speed connections around the globe.

Jakim cudem? 10Gigabitowa sieć, bez limitów. Chyba założyciel jest miliarderem któremu się nudzi, albo jakaś duża firma stworzyła Tunel do swoich serwerów aby obserwować nasze dane w jeszcze łatwiejszy sposób. Ciekawe jakie firmy to mogły być...? Ahh nasze niewinne NSA. Czyżby NSA naprawdę stworzyło Tunel przez swoje serwery?

Przyznaje, jeżeli to prawda to pomysł niczego sobie.

Jesteśmy dość prymitywnymi, gdy daje nam ktoś poczucie bezpieczeństwa, to czujemy się automatycznie bezpiecznie, a co za tym idzie, stajemy się swobodniejszy w sieci, wysyłamy prywatne dane, pobieramy p**n a NSA zaciera ręce bo ma jeszcze większy ruchu danych.

Ale to tylko moje przemyślenia, może ta firma jest naprawdę wiarygodna, ja wole jednka nie ryzykować. Adres strony: https://www.frootvpn.com/

A jaki jest wasze zdanie na ten temat? Czy ta firma jest faktycznie wiarygodna?

#nsa #frootvpn #vpn #tunnel #csiwykop
  • 5