Wpis z mikrobloga

Mircy.

Gdzie można poznać wartościową dziewczynę?

Mając prawie 30 lat i grupę znajomych w podobnym wieku o już raczej ustalonym składzie nie jest to wcale takie oczywiste.

#przegryw ze mnie nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Problemów z nieśmiałością także nie stwierdzono. Ale #tfwnogf jednak od jakiegoś czasu owszem.

Wyrywanie #karyn w tancbudzie ani randomowe zagadywanie w autobusie nie wchodzi w rachubę. Portale randkowe także.

Uprzedzam, że wyjątkowo idiotyczne pomysły rodem z #gimbaza będę wycinał.
  • 43
  • Odpowiedz
  • 8
Najlepiej przez jakieś sportowe hobby. Taniec, tenis, czy choćby wycieczki w góry.wszystko się nada
  • Odpowiedz
@TarzanLaVolan: może jakaś fajna znajoma zrobiła się w międzyczasie wolna? :p u mnie to tak wyglądało, trochę dalszy znajomy (poznany jako zajęty) się ogłosił że jedznei samochodem na imprezę za miasto i może kogoś przygarnąć. no i napisałam do niego, potem zaczęliśmy się spotykać i tak dalej.

mój ex poznawał dziewczyny w autobusach nocnych, w sumie nie mam pojęcia jak zaczynał rozmowę
  • Odpowiedz
@Nalka: Monitoruję sytuację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co nie zmienia faktu, że wolę czyn niż czekanie. Mimo, że staram się żyć aktywnie, wychodzić z domu gdy tylko jest okazja, dopada mnie już powoli zniechęcenie...
  • Odpowiedz