Wpis z mikrobloga

Wy tez tak byliscie wychowani? Chleb od zawsze do wszystkiego: zupa z chlebem, bigos z chlebem, ryba kotlet obiad sniadanie kolacja - chleb non stop - a jak nie chleb, to zmioki. Bez chleba i zmiokow jadlo sie tylko ciasto chyba ;-s

#polskiedomy #jedzenie
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plushy: Prawda, ale bardziej chodzi mi o to, że teraz nadal jest chleb za 2 zł, tylko niezbyt przypomina chleb, który był kiedyś. Albo teraz jest po prostu dużo droższy.
  • Odpowiedz
@niemenel: a ja nigdy do niczego nie chciałam jeść chleba, ku zgrozie reszty rodziny. Przecież zupa, bigos czy jajecznica są same w sobie pełnoprawnymi daniami i chleb do nich to jak kwiatek do kożucha! Do dziś mnie to bulwersuje( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niemenel: Parówki i chleb , żeby dobrze się napchać, bo samymi serdelkami to się nie najesz. Chleb to jest takie spoiwo zapychające, bo samą zupą też się nie najesz. Ale jak już chlebek weźmie się to inna gadka. Jedynie ziemniaki w przypadku zupy potrafią zastąpić chleb. Czasami nawet jajecznice z chlebem, ale to najlepiej wtedy jako tost. Może zastosować wirtuozerie i zrobić "miękkiego" tosta. Czyli całe jajko miętolisz i mocysz
  • Odpowiedz