Wpis z mikrobloga

Wy tez tak byliscie wychowani? Chleb od zawsze do wszystkiego: zupa z chlebem, bigos z chlebem, ryba kotlet obiad sniadanie kolacja - chleb non stop - a jak nie chleb, to zmioki. Bez chleba i zmiokow jadlo sie tylko ciasto chyba ;-s

#polskiedomy #jedzenie
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gaska: ahhh, coś jak chleb tostowy? :D nadal jest, ale coraz więcej normalnego pieczywa można kupić, a przede wszystkim smacznego :3
  • Odpowiedz
@niemenel: > Ano wlasnie, panie. Ja sie rok temu pozbylem pieczywa i zmiokow chyba raz na zawsze, bo po 29 latach takiej diety wazylem 125kg ;-P Teraz prawilne 87.

i za to masz plus :) powodzenia!
  • Odpowiedz
@niemenel: ze mnie się na wschodnich rejonach śmieją i mówią, że jestem bardziej ukraiński niż sami ich wschodni sąsiedzi. Więcej - zdybałem chleb z zimniokami w środku, mielonymi i wpieczonymi, rzecz jasna,przecież nie całe w---------e zamiast ziaren. I tak oto bekę sobie ze mnie cisną.

Nic z tego nie zrozumiałem
  • Odpowiedz
@niemenel: ja jem chleb nawet do zupy z ziemniakami albo ryżem xD nie potrafię zjeść nic bez chleba, mimo 30stki na karku mam powazny problem z przełknięciem wędliny czy sera bez chleba... straszne uczucie.
  • Odpowiedz
@niemenel: Myśmy to nawet se meble z chleba robili. Podłogę z chleba mamy i chlebem, który nam trochę czerstwy się zrobi gwoździe przybijamy. Matka każe mi chodzić w butach z chleba, a na głowę zakłada z chleba czapkę. Mówię jej - mamełe, kup mi normalne ubranie, a ona, że mieszkam u niej i będę żył na jej zasadach. Jedno jest dobre. Jak zgłodnieję, mogę sobie taką czapkę zeżreć.( ͡º
  • Odpowiedz
@gaska: w Londynie nie jest najgorzej. Polskie sklepy maja świeże pieczywo które nawet gdzieniegdzie na miejscu kroją ale najlepszy chleb maja w piekarenkach drogi troche £3 ale jaki smak
  • Odpowiedz