Wpis z mikrobloga

Mireczki co sie o-----o to ja nawet nie XD

Jako prawilny student śmieszek, eksperymentator kulinarny postanowiłem zakupić krewetki. Najpierw misja zwiadowcza do Tesco. 5,99/kg. Myślę sobie, że zajebista cena i z------e sobie z 1,5kg przynajmniej. No i wczoraj nastał dzień wiekopomnego zakupu. Wiekopomnego możecie zapytać dlaczego? Otóż Mateo prosi tylko o 700g krewetek. Potem robi inne zakupy i zmierza prawilnym krokiem ku kasie.

Kasjerka: 94zł

Mateo: c---------a.jpg

No to daje 100zł i lece na chate. Na początku lekkie zdziwienie tylko, że 94zł ale sobie myslę, że zakupy na ponad tydzień to z moją dietką możliwe. W domu paczam na rachunek. Krewetki 42zł. Co k---a? Otóż były po 59,99/kg tylko z-----y Mateo coś pewnie przeoczył. Jako student to teraz do końca miesiąca tylko chleb z solą, bo cukier za drogi.

Teraz apel do #rozowepaski z #wroclaw Skoro w-------m już tyle hajsu na te krewetki, z których wyjdą mi dwie porcje obiadu to chciałbym jakoś miło zapamiętać te przewalone pieniądze, więc poszukuję pięknego różowego paska, z którym zjem ów obiad.

#przegryw #truestory #niecoolstory #gotujzwykopem #tfwnogf #wygrywczyprzegryw
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MateoDodupyzaur: haha, koleś, wstydziłeś się jako klient pani przy kasie przyznać, że po prostu pomyliłeś cenę i coś ci się nie zgadza, więc potulnie wyłożyłeś x razy więcej i s----------ś szybko do domu? nawet mi cię nie żal

edit: a nie, jednak nie umiesz liczyć
  • Odpowiedz
@Aqwart: no jak chcesz w--------ć same krewetki to tak to może dwa będą :P

@MateoDodupyzaur: pół kilo białka dzinnie? To mam nadzieje, że jakieś warzywka do tego jesz, bo inczaej twój organizm musi być mega zakwaszony. No i chyba pryszczaty, ajk nie to gratulacje xd
  • Odpowiedz
  • 51
@MateoDodupyzaur: podobnie miałem w tamtym tygodniu. Patrzymy że znajomymi do neta, 3 pizze mrożone w cenie jednej (10zl) w lidlu. To lecimy, bierzemy 12 pudełek i do kasy. Płaciłem zbliżeniowo i nawet nie słuchałem jaka kwote powiedziała na kasie. W domu patrzę na te pizze i się k---a okazało, że w tym jednym pudełku są 3 i to o taką promocje chodziło, wiec zmiast 12 mamy 36 pizz, hajs cały
  • Odpowiedz
@mamnatopapiery:

Sklepy przestają podawać cenę za kilogram na rzecz ceny za 100g. Dzięki temu ludzie łapią się właśnie na ten trick o którym powiedziałeś.


@zwierzak2003:

Przecież podawanie ceny za 100g jest wygodniejesze w liczeniu dla konsumenta. Chcesz kilogram? Przesuwasz przecinek, chcesz 30g? To mnożysz cenę za 100gx 3. Trzeba być jeleniem, żeby się nabrać na cena/waga
  • Odpowiedz