Wpis z mikrobloga

Mirki, dostałam pracę! (dorywczą ofc)

W dzień jestem zwykłą, prostą studentką wzornictwa, za to w nocy... w nocy zamieniam się w zwierzę.

Zamieniam się w... pracownika ochrony xD

Czy tylko ja kisnę z tego, że dziewczę <50kg pracuje na ochronie obiektu?

Co prawda to bardziej praca ciecia (wydawanie kluczy i siedzenie na fejsie 12h) ale i tak będę czuła się urodzonym zabójcą, kiedy ktoś spyta gdzie pracuję.

-Na ochronie - odpowiem wtedy głosem Lindy i zaciągnę się Mocnym wymiętolonym od noszenia w kieszeni.

#przemyslenia #kawatime #oswiadczenie #truestory #pracbaza #bekazjofridd
  • 191
@negatywne_myslenie: Nie wiem, ja tylko kojarzę historię dziewczyny mojego kumpla (strasznego pasożyta), którą sam polecił. Zwolnili ją po 3 dniach i nikt nie wiedział czemu. Ona sama była wielce oburzona, chciała ich pozywać bo nie wypłacili jej pieniędzy za te godziny.

Okazało się, że kilka dni później wezwał go szef. Dziewczyna się upiła i zostawiła wszędzie pochowane butelki a jak wszedł koordynator żeby sprawdzić czy sobie radzi zwyzywała go od najgorszych;P
@Jofridd: Też kiedyś pracowałem w ochronie... tylko, że sklepu. Najgorsza praca w życiu.

Wole już zapierniczać fizycznie osiem godzin niż łazić tyle samo po sklepie. Normalnie wuj mnie strzelał z nudów, to wybierałem sobie jakiegoś ludka i specjalnie łaziłem za nim żeby kisnąć w środku z jego reakcji.

Do tego stresująca. Z jednej strony pilnujesz, a z drugiej ci kradną i nie masz możliwości w pojedynkę wszystkiego upilnować. Trzeba było skupiać
@Blaskun: Ooo na ochronie sklepu też miałam znajomego. Kiedyś wrócił z niesamowitym mindfuckiem bo do Saturna co 10 minut wchodził i wychodził jakiś chłopak ok 20 lat. Wchodził i wychodził tak z 10 razy, po czym nagle wyszedł... z karłem udającym bramkę sklepową. Nagle oboje stanęli, wyższy krzyknął:

-#!$%@?ć Żydzew!

A karzeł patrząc na kolegę:

-I policję i ochronę też! - i uciekli xD
Też kiedyś pracowałem w ochronie... tylko, że sklepu.


@Blaskun: Ochranianie sklepów to w ochronie najniższy stopień "łańcucha pokarmowego". Następnie jst przemysłówka, kolejno obiekty biurowe. Nie dziwię się więc, że mało Ci się podobało:)