Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebna wasza pomoc. Chciałbym kupić sobie jakiegoś laptopa, a od kilku lat wypadłem z obiegu. Dlatego czekam na wasze porady co wybrać. Moje preferencje:

- cena do około 3k,

- procek i5, ale jaki?

- koniecznie dysk SSD. Preferowany 256 GB, ale jak będzie fajny sprzęcior z 128 to może być,

- preferowana matryca 17 cali. Zdaje sobie sprawę, że większy wybór jest w 15 więc w razie czegoś fajnego 15 też może być,

- grafika - średnia półka,

- łatwy w czyszczeniu. W tej chwili mam Asusa i żeby dostać się do grafiki i proca to zdejmuje jedną pokrywę w ciągu minuty i wszystko mam na wierzchu ;)

- marka: Mam sentyment do Asusa. Swojego już mam ponad 6 lat i do tej pory nic się nie zepsuło:). Jednak, może w tej chwili już nie produkuję takich dobrych sprzętów? Może jakaś inna marka robi teraz mniej awaryjne laptopy? Dlatego jestem otwarty na propozycje.

@naprawalaptopow jakiego sprzętu jeszcze nie widzieliście w serwisie? :D

#laptop #komputery #notebook #sprzetkomputerowy #serwispc #pytanie
  • 6
@GT2: Nie bierz Acera. Serwisowanie i gwarancja to u nich porażka.

Sam mam ASUSa i nie narzekam i od innych też słyszałem dobre, rzeczy o marce. Jeżeli nie zmniejszyli jakości w międzyczasie - to mogę polecić tego producenta.
@GT2:

R510JK

do tego sandisk ultra plus 128GB za 233 zł i hdd caddy, w ktore włożysz zwykłe hdd.

łatwy w czyszczeniu. W tej chwili mam Asusa i żeby dostać się do grafiki i proca to zdejmuje jedną pokrywę w ciągu minuty i wszystko mam na wierzchu ;)


No i tutaj możesz mieć problem.

Jednak, może w tej chwili już nie produkuję takich dobrych sprzętów?


Gamingowe(serię g) i niektóre ultrabooki może
@GT2: Pooglądaj go przed zakupem, bo jest trochę plastikowy, niektórym to nie odpowiada poza tym serwis asusa nie cieszy się dobrą opinią, gorszą ma obecnie chyba tylko ten od ideapadów lenovo.