Wpis z mikrobloga

@NeXIcE: Główny problem mam z interfejsem (Komplete Audio 6 NI). Pracuje pracuje i nagle CRASH ! nic się nie da zrobić... reset co najwyżej. Próbowałem wszystkiego LatecyMoon, DPC, wyłączony net itd. itp. Szkoda natomiast pieniędzy czasu i nerwów dodatkowych jakby się działo to samo :). Pozdro.
@Persil: no właśnie mam wszędzie dźwięk. Ale co z tego jak odpale Spotify czy YT to jest masakra. Ale to bez znaczenia. Po wył. Wifi są trzaski co jakiś czas, przy użyciu procesora powiedzmy 20%. Aż nagle cały system pada. Spróbuję przestawić się na windows 8. Jak to nie pomoże to może ktoś chcę kupić KA6 od Native Instruments :D ?
tylko 8.1. na win7 jak masz włączonego abletona to dźwięku nie masz nigdzie indziej. A tutaj tak nie jest. No i ogólnie 8.1 to lepszy system


@Persil: To akurat nie kwestia systemu a sterowników. ASIO może być wielowątkowe jeżeli producent urządzenia zaimplementuje taką funkcję. W moim M-Audio FT II zawsze był tylko jeden wątek aż do czasu wydania ostatniej poprawki pod Win 8.