Wpis z mikrobloga

Dobra, mirasy! Człowiek kucował blisko 5 lat, (lvl 22 here) ale czas na zmiany. Twarzy już niestety nie da się uratować, ale z włosami można coś poradzić. Dlatego poddaje się pod mirkowy sąd, bo jak wiadomo: niech się dzieje wola mirków, z nią nie będzie żadnych cyrków.

Gimbaza w szkołach, pracbaza w pracy to może nie będzie obciachu.


W zależności od wyniku polecam obserwować tag #stoscietychkucow lub #kucalert

#atencyjnadziwka #nawetmisiebieniezal #pokazmorde #suchoklates
Pobierz
źródło: comment_tp1QjwYbIsyslaUFEmC24FqJJ0rLF4KV.jpg
  • 282
@sometwo: Na razie musi my wystarczyć ryk 87 konnej Almery, którą kupiłem niedawno( ͡ ͜ʖ ͡). Szału nie ma, ale jako studenciak, który się sam utrzymuje na studiach nie szło więcej odłożyć.
@skarekrow: Mam identyczny tylko bez zewnętrznego pierścienia, no i w czarnej kolorystyce. Odczytuje się z niego godzinę tak samo jak z normalnego zegarka:

- największa wskazówka i duża wskazują normalnie - można je odliczać z kresek, ale to każdy ma wyrobione

- mała wskazówka, godzinowa wskazuje dokładną godzinę w systemie europejskim - czyli 24 godzinową. Bo u nas jest 17, a nie 5 pm, po prostu patrzysz na co wskazuje wskazówka
@ShpxLbh: Byłem kiedyś bordo. Pisałem te populistyczne komentarze, sprzedawałem się u tych cieniasów na głównej. Wstałem kiedyś, stanąłem przed lustrem i zapytałem sam siebie - "jak to jest być skrybą, dobrze?" Wiedziałem wtedy, że gdyby kózka nie skakała to niech żyje bal!

@Dziki_wieprz: Stary, Ty byś nie smutnął jakbyś tak wyglądał?!

A co do tego kolesia z tapmadl to mam dużo bardziej męsko brzmiący głos, co mnie trochę ratuje jak
@Sarpens: Ścinaj. Ja obciąłem dwa miesiące temu a też zapuszczałem 5 lat. Na początku trochę dziwnie. Widzisz siebie w lustrze i krzyczysz "O bosze a co to za przystojniak w mojej łazience! A to tylko jak po ścięciu kuca" ale idzie się przyzwyczaić xD