Wpis z mikrobloga

Jestem w szoku. Czy wy wiecie ile dziewczyn się prostytuuje? I to jeszcze kobiet, które wydawać by się mogło że żyją dostatnie? Dzisiaj trafiłem na taki przypadek i był to już drugi, które mnie totalnie zszokował, dlatego postanowiłem się tym z Wami podzielić. Piszesz z laską na kosmatym portalu, wysyla ci swoje foty. Okazuje sie ze pisales z nią już dawniej na tradycyjnych portalach towarzyskich. No i wyszlo na to, ze spotyka się za kase. Ale teraz najlepsze... Ona jest osobą rozpoznawalną. TVN robi te swoje programy typu "Wyspa miłości" i inne takie rzeczy. Czyli te wszystkie wymuskane laseczki które świecą bielutkimi ząbkami i cyckami w tych randkowych programach na TVNie to prywatnie prostytutki :) Cały instagram w backstageowych fotach jednego z takich programów, relacje z planu na instastory i inne takie a prywatnie dziwka za kase. Innym razem spotkalem się z laską, która oferowała sex za kase. Oczywiście ja spotkałem się za darmo i na spacer celem poznania się, do którego doszło. Jakiś czas minął (miałem zasubskrybowanego jej insta) i obudzila się chyba rok temu i zaczęła strimować. Przez rok pokazując cycki na strimach przybyło jej mnóstwo simpów i stała się rozpoznawalna. Już jakieś klawiaturki do testów podsyłają jej firmy, już zapraszają na growe eventy i inne takie bzdury.

Czy wy macie Panowie pojęcie ile tych atrakcyjnych kobiet, które prowadzą medialne życie i które są już postaciami rozpoznawalnymi to prywatnie po prostu dziwki za kase?!

Co jakis czas nacinam się na to, że osoba z którą "dwa lata temu zamieniłem dwa słowa" dzisiaj oferuje mi sex za kase (bo zdążyła już zapomnieć z kim gadała mając ogromny przemiał piszących do niej facetów). #!$%@?, to troche straszne... Jestem w stanie zniszczyć życie przynajmniej dwóm gwiazdom z neta/telewizji w tym momencie gdybym był jakimś atencjuszem jak reszta wykopków.

#sex #p0lka #rozowepaski
  • 50
@Bunch: Na studiach miałem laske taką trochę karynę. W pewnym momencie zaczęła się chyba sprzedawać, bo nagle botoks ciuchy widać całkiem inne oraz makijaż permanentny. Rzuciła robotę na barze gdzie dorabiała i kupiła sobie nowe Megane z salonu. Gdzie parę miesięcy wcześniej narzekała podczas imprezy że pije za ostatnie pieniądze. Podczas Covidu spędziła w meksyku i amerykach 1,5 roku xd Oczywiście na insta pełno zdjęc ale żadne z chłopakiem albo z