Wpis z mikrobloga

Podjechalem kiedys na stacje benzynowa od strony parkingowej, moja #rozowypasek weszla do srodka by kupic sobie cos do picia, wyszla rozejrzala sie w prawo i lewo... spojrzala nawet na mnie po czym wsiadla do innego samochodu... wogole innej marki... ja mam auto sportowe w coupe 2 drzwiowe czarne ona natomiast wsiadla do innego czarnego auta o zupelnie innej sylwetce, marce itd... .. wazne ze sie kolor zgadzal i siedzenia byly skorzane ;) pomyslalem oh well poczekamy zaraz wroci... za chwile telefon gdzie jestes? w aucie... jak to w aucie przeciez ja jestem w aucie ale ciebie tu nie ma. Mowie poszukaj dobrze... i w tym momencie wrocila wlascicielka tamtego auta :) no i ta wlascicielka wysiadla bo moja ja przekonala ze auto nie jest jej.. oczywiscie wkroczylem do akcji... nie bylo wyjscia

#coolstory #rozowepaski #heheszki
  • 28
@dj_mysz: U mnie coś w podobie było kupe lat temu.

W tamtym okresie rodzicielka nabyła sobie forda fiestę i przez pomyłkę wsiadła do forda focus najlepsze jest to, że kluczyki pasowały do drzwi, stacyjki nie sprawdzała wyleciała z tego samochodu jak oparzona .