Wpis z mikrobloga

Pytanie konkursowe: Jaki jest Twój ulubiony czołg i dlaczego? Odpowiedź uzasadnij w dowolnej formie np. kilku zdaniach, grafice, filmie itp. i umieść pod tym postem lub prześlij na redakcja[małpa]whatnext.pl

Nagrody:

1x Razer Kraken Pro World of Tanks Edition

Kody: małe info odnośnie kodów, jeden kod (mamy kilka sztuk) zawiera: 1 slot w garażu+300 gold+1 dzień premium+czołg M3 Stuart

Koszulki Tank Academy

#wot #konkurs #worldoftanks

Także obserwujcie tagi: #whatnext #wn będziemy starali się na bieżąco informować o nowych konkursach itp.

@eugeniusz_geniusz: @pooki: @Marpop: @kaczmarbb: @Hrabia_Serek_von_Hochland: @Fallentine: @Przetok: @Asd7: @ponku: @Kichachi: @Python: @woda_w_proszku: @darek4099: @Loloman: @waltos: @rnso: @Techies: @Blizz4rd: @shelby0153: @kajbel: @XsomX: @barty: @malytrol: @enoch: @hellyea: @sha4ky: @jacekbe: @RandallPL: @Astroc: @soadfan: @Traczex: @el_flaco: @Banaszek: @th0r: @Cychu: @saimonm: @szczepan126: @Bartek2016: @Potfur: @morq: @WojTech80: @iso9001: @papiez_: @kubakabana: @Atrus: @t3m4: @Pommernstellung: @karolajjnn: @Hemus: @Eau-Rouge: @wuju84: @blackdog: @koscik: @watman:
  • 55
TOG! Najfajniejsza, największa i najzabawniejsza kupa nigdy niewypuszczonego metalu na pole bitwy w grze, ilością załogi dorównująca małej drużynie piłkarskiej! Wyśmiewany przez wrogów, potrafi zaskoczyć robiąc z nich imbryki do herbaty - ku uciesze całego teamu! Lotniskowie, parówa, jamnik - nie ważne jak go nazwiesz... po każdym spotkaniu będzie budził respekt, a w Twojej drużynie wzbudzał uśmiechy na każdej twarzy!

HotTog powah!

To jeszcze sucharki dorzucę tematyczne:

1) Opowiedziałbym Wam dowcip o
@WhatNext: M46 Patton sprzed ostatniego patcha, bo to był prawdziwie zimny skurczybyk. Nie obchodziło go nic. Mógł spudłować 10 razy z rzędu w cel oddalony o 50 metrów, żeby zaraz potem trafić w elc w ruchu 700 metrów dalej. Można było go zaklinać, błagać, prosić, ale nic go nigdy nie ruszało. Kiedy spojrzałeś na niego po udanej bitwie, ten #!$%@? był tak samo spokojny, jak kiedy właśnie zrujnował ci wieczór. Trzymał
@WhatNext:

Ja, uwielbiam Ją. W garażu tkwi

i czeka na mnie.

Kamuflaż dam, dokupię gold,

I ruszę w bój, hen w step i tajgę

Ooooooo...

Moją Matildę bardzo kocham bo,

niszczy Hellcaty i KaWu Siemki.

Zawsze wyczuje przeciwnika błąd,

złomuje go, chociaż gram bez premki.

Spamerskie działo, jak żyleta tnie

Do piachu idą wszystkie szmelcwageny

W potyczce ze mną osiągają dno,

Bo z moją Mati, jak rozpruwać wiemy

Oooo...

Ja, uwielbiam