Wpis z mikrobloga

Przypomnialem sobie male coolstory.

W sumie pierwsze spotkanie w wiekszym gronie mojej rodziny z moja kobieta.

Moje urodziny, zaproszeni goscie: moja kobieta, siostra, tato, mama, ciocia, babcia oraz WUJEK (Celowo wielkimi literami :))

Wujek to taki smieszek heheszek, Janusz rozrywki i wkrecania uber 9000, zreszta - ja tez lubie wkrecac.

Tak sie zlozylo, ze wszyscy oni zlozyli mi zyczenia telefoniczne, tylko nie wujek.

Dodam tylko, ze z rodzina mam bardzo dobry kontakt, bardzo sie lubimy i bardzo sie wspieramy.

Przyjechali na godzine 17, witam sie ze wszystkimi, po czym do wujka:

- Ale co Ty tu robisz? Przeciez ja Ciebie nie zapraszalem, wyjdz!

- Ja ich przywiozlem, jak juz jestem, to chyba moge zostac?

- Zaraz i tak wyjdziesz, a jak nie ja Cie wyniose.

W tej chwili mojego #rozowypasek bezcenna...

No ale nic - wujek jak wiadomo zostal.

- Dobra, zostan sobie ale i tak nie ma dla Ciebie nakrycia.

(wszyscy juz podlapali jak moj #rozowypasek na to zareagowal, wszyscy krecimy beke...)

Chwila przerwy, powiedzialem, ze jestem zdenerwowany, ide na fajke.

Moj pasek zostal przy stole... w towarzystwie: babcia, ciocia, wujek.

I teraz... opisze jak to wygladalo z perspektywy mojej kobiety:

Siedze sobie przy stole, obok mnie Twoj wujek, po 2-giej stronie babcia i ciocia, wszyscy patrza #!$%@? wie gdzie, na jakies kwiatki, w sufit, tak sobie mysle: Co ten czlowiek Ci musial zrobic, ze Ty go tak nienawidzisz? Jaka tu musi byc patologia, pierwszy i ostatni raz w zyciu zastanawiam sie czy nasz zwiazek ma sens.

Siedze... milion mysli, po 5-ciu minutach odwazylam sie odezwac, zagadac:

- A Pan tez pali papierosy? Bo tutaj chyba wszyscy?

... i nic... cisza... mija 10 sek, nic... 20 sek... nic Mysle sobie a) powiedzialam to za cicho b) ma tak bardzo #!$%@?, ze nie odpowie

Po 30 sek ciszy pada odpowiedz:

- Tak.

I znow cisza...

Pozniej oczywiscie powiedzielismy, ze to byla wkretka, jednak szok jej nie minal do konca wieczoru.

#coolstory #urodziny #truestory #trolling #heheszki #humor #rodzinnehistorie #patologia #rozowepaski
  • 6