Wpis z mikrobloga

Uwaga Mirki! Czas na #ama z pracownikiem kiosku :) bede odpowiadal w miare mozliwosci (jestem w pracy)

Wrzucam na mirko bo cos nie moge przez tel fotki wrzucic :/ i znalezisko nie chce przejsc. Czas start :)

#ama #pytanie #zainteresowania #praca
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@brodzi: dokladnej kwoty Ci nie podam bo nie wiem. Obrot jest duzy bo w tygodniu w banku jestem z 3-4 razy i wplacam po srednio 2300-2500 cebuli , ale faktyczny zysk jest mniejszy bo wszystko na oplaty i faktury idzie. No i jeszcze hajs dla hurtowni za szlugi, tez kolo 2k dziennie
  • Odpowiedz
  • 3
@cruc: bo to chu**wy interes gdzie liczy sie lokalizacja, ceny w hurtowniach i masa innych czynnikow. A w Polsce nie oplaca sie nawet umierac bo jeszcze kaza Ci za to zaplacic
  • Odpowiedz
  • 0
@Zkropkao_Na:

1. Wikt i opierunek + troche na przyjemnosci

2. Coz, kwestia tego kto siedzi w budce obok :) obok stoi piekarnia wiec jest szansa na sik

3. W lato ponad 40°C, w zimie zaleznie od temp na zewnatrz. Ale jest mala farelka wiec da sie jakos wytrzymac
  • Odpowiedz
@kfjec: właśnie

często myślą że jesteś idiotą i nie skojarzysz, że np małolat chciał kupić fajki, ale nie sprzedaż - bo małolat, to wysyła kolegę z dowodem?

sprzedajesz wtedy?

jak często kupują p----------y?
  • Odpowiedz
  • 0
@Zkropkao_Na: niech mysla co chca ale jak jakis inny chlopek po chwili przychodzi po to samo to mowie ze nie ma i po problemie.

Gumki chyba ze dwa razy w tygodniu taka babka kolo 40 przychodzi. Kiedys jedna taka fajna co drugi dzien przychodzila (ukrainka chyba czy cus) i kupowala conamore 12szt/opakowanie. Fishy byznys :)
  • Odpowiedz