Wpis z mikrobloga

Uwaga Mirki! Czas na #ama z pracownikiem kiosku :) bede odpowiadal w miare mozliwosci (jestem w pracy)

Wrzucam na mirko bo cos nie moge przez tel fotki wrzucic :/ i znalezisko nie chce przejsc. Czas start :)

#ama #pytanie #zainteresowania #praca
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Zkropkao_Na: pracuje :p tak serio to po zrobieniu zwrotow juz mam wzgledny luz wiec czytam ksiazki, pisze na fb ze znajomymi, pale cigarety, ogladam filmy na lapku jak chce mi sie go zabrac z domu, obczajam laseczki przez okienko... No i nie daje na kreche menelom ^^
  • Odpowiedz
@kfjec: Jakie plany na przyszłość? Zamierzasz przejąć biznes po rodzicach i rozwinąć działalność typu - wysyłka przez internet, reklama w tv, prasie i internecie, poszerzenie asortymentu, drive-kiosk, dobudować do kiosku hale i stworzyć kioskmarket, czy raczej myślisz, że w nie dalekiej przyszłości trzeba będzie zamknąć bude na kłude?
  • Odpowiedz
  • 0
@bedzieboruta: popatrz jakie emerytury sa przy miesiecznej wplacie 1200 zl do zus na samozatrudnieniu. Marne i niewystarczajace.

Wroclaw za blisko opola. A Wwa mi w oko wpadla :) i bedzie z kim mieszkanie wynajac :) no i ekipa w warszawie sie juz znalazla :)
  • Odpowiedz