Wpis z mikrobloga

@Jofridd: Zresztą i tak nie ma czego oglądać, więc nie napalaj się jak szczerbaty na suchary. Ja jestem typowy bordo przegryw poza kontrolo. Nawet w szafce nie mam czipsów i batonów tylko mleczny start orzechowy, a na szafce pół słoika ogórków konserwowych XD
  • Odpowiedz
@Inkwizycja: Wyjaw mi w takim razie gdzie można przebywać w skąpym stroju, a gdzie nie według ciebie. Ponadto nazywanie zachowania "k-------m" nie jest obraźliwe? Za wrzucenie swojego zdjęcia do internetu, gdzie zobaczy to góra kilka tysięcy osób i pójdzie dalej, zapomni? Co jest złego w chęci zdobycia pochwały? Poważnie, czy jest jakaś granica, próg? Nie zrobiła tym zdjęciem nikomu krzywdy, jedyne dobra jakie zebrała, to psychiczne - podwyższenie poczucia własnej
  • Odpowiedz
@Handy: Widzę #gownoburza? Chodzę do szkoły technicznej, prócz tego kończę 12 lat szkoły muzycznej. Ponadto wszyscy mi zawsze mówili, że jestem dojrzała jak na swój wiek. Głupia? Wątpię. Tym razem Twoja nieomylność zawiodła. Przykro mi. Następnym razem będzie lepiej. ;)
  • Odpowiedz
@Ceruvit: @Jofridd: faktycznie jesteś podobna, chyba też ładniej by Ci było w bardziej naturalnych włosach, niż w takiej ciężkiej emogrzywce :) ale ogólnie przypominasz mi dziewczynę, z którą kiedyś mój niebieskipasek poleciał w tango, więc obyś sczezła :P
  • Odpowiedz
@Handy: Przez pierwsze 6 lat brałam udział we wszystkich konkursach i jeździłam do różnych miast, jako reprezentacja szkoły. Byłam najlepszą uczennicą mojej nauczycielki-nawiasem mówiąc, chyba najlepszej w szkole, bo wielu jej uczniów jeździło/jeździ na konkursy. Jakbym była w domu, zrobiłabym Ci zdjęcie teczki z dyplomami, na oko 5 cm szerokości ma teczka, więc sam oceń, czy to dużo.
  • Odpowiedz