Wpis z mikrobloga

@smsrampage: Ale zauważ jedno. BYŁAM najlepszą uczennicą mojej pani. JEŹDZIŁAM do innych miast. WYGRYWAŁAM w konkursach. To było przez pierwsze 6 lat. Przez kolejne 6 lat byłam już zwykłą uczennicą. Rzeczywiście, chwalić się, że było się takim dobrym ponad 6 lat temu. Według mnie to nic takiego złego, i nie przekreśla to skromności.
  • Odpowiedz
@Jofridd: szczerze mowiac, to wygladasz bardzo sympatycznie mimo tej mrocznej otoczki. I korzystajac z tego ze jest 3 w nocy i jestem po pijaku chcialem powiedziec ze jestes pociagajaca. Ale nie przywiazuj sie do tego komentarza bo troche sie naebalem. Ale mimo to leci okejka, daje soga i plusuje za wstawiennictwem leszke.
  • Odpowiedz
@nnatalia0: @Vestale : Hmm to znaczy zdaję sobie sprawę, że jakbym trochę przytyła, umalowała się w inny sposób i zmieniła fryzurę i nie nosiła szpilek i żakietów, tylko trampki i swetry wyglądałabym jakośtam lepiej:) I często słyszałam takie rady od chociażby moich eks. Ale w zasadzie po tysiącach prób zmiany imidżu od gimbazy do teraz jestem raczej zadowolona z siebie, dlatego sugestie na temat włosów i makijażu powyżej traktuję
  • Odpowiedz