Wpis z mikrobloga

@Handy: Potwierdzenia moich słów.

Powiem Ci coś. Nie znasz się, to się nie wypowiadaj. Szkoła muzyczna to po prostu inny świat, inni ludzie. Kultura stoi na wysokim poziomie. I uwierz mi, idiota nie marnowałby całego dzieciństwa, każdego popołudnia, każdego weekendu i każdej wolnej chwili na drugą szkołę.
  • Odpowiedz
@Handy: Nie mówię o wybitnie uzdolnionych. Mówię o normalnie zdolnych. Zespół Sawanta nie ma nic do tego. Zdjęcia? Chodziło mi o udowodnienie szkoły muzycznej

Ale rób jak chcesz. Możesz wierzyć lub nie, lata mi to. To tylko internet. A w internecie każdy może powiedzieć o sobie co chce i być kozakiem.
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: No ja mam dosc trudny harakter. No jak to nie ma. Przeciez to jest idiota ktory dobrze gra. Ps. U mnie w mescie jest Panstwowa Szkola Muzyczna pierwszego i drugiego stopnia. Moze mieszkamy w tym samym miescie?

A skad bede wiedziec ze Ty to ty?
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: nie wiem czy jesteś mądra, nie wiem czy jesteś ładna... ale na pewno jesteś strasznie przemądrzała i albo bardzo zakompleksiona, albo własnie zapatrzona w siebie (o ile to się wyklucza). Przykro mi się czyta twoje posty tutaj bo wszyscy się cieszą, że #ladnapani, że jakieś komplementy albo #heheszki bo #stulejarnosc czy #pokazcycki i generalnie wszyscy mieli dobry humor, a tu
  • Odpowiedz
@smsrampage: Odpisałam tylko jednemu chłopakowi o szkole, znaczy, wiem, że każdy to czyta, no ale jego to głównie dotyczy. Z tego, co ludzie mówią o mnie (a niekoniecznie do mnie), ani zakompleksiona, ani zapatrzona w siebie nie jestem. Wychowano mnie na bardzo skromną osobę, więc nie masz racji.

No nie mów mi, że wszyscy tak się przejęli moim komentarzem... Zresztą, zawsze są głosy na tak, i na nie. Każdy ma
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: no jak skromną skoro tutaj o teczkach z dyplomami i byciu najleszą uczennica w szkole piszesz, o poświęcaniu dzieciństwa dla nauki i, że niby to świadczy o inteligencji... -_-' serio, dziwnie się to czytało, jakbyś się broniła rzucając wszystkimi pozytywami jakie o sobie znasz - nie wiem co to ma do skromności. Tylko twój głos "na nie" był serio... zdjęcie jak zdjęcie, "głosy na tak" są tu przesadzone ale
  • Odpowiedz