Wpis z mikrobloga

@ostrzyjnoz: Brzmi jak opinia zawistnej grubej typiary. Dziewczyna napisała, że ma fajny humor, że czuje się pewnie, nawet się przyznała, że chce wiaderko atencji, a ty szukasz w niej brzyduli, żeby się czasem za dobrze nie poczuła.
  • Odpowiedz
@Inkwizycja: Czyli według twojej logiki pokazanie czegokolwiek intymno-kobiecego, ba, niech będzie kobiecego w ogóle, wśród mężczyzn, a szczególnie prawiczków (bo zdaje się to miałeś na myśli), jest złe?
  • Odpowiedz
@Finsky: Chciałbyś by Twoja dziewczyna (BA! Jakakolwiek dziewczyna) #!$%@?ła w koszulce i majtkach np po centrum handlowym, licząc na to, że banda śliniących się facetów będzie ją obserwować i w ukryciu marszczyć freda do skarpety?

#!$%@? ludzie, rozumiem internet, wolność itd ale odrobina szacunku do samych siebie...
  • Odpowiedz
@Jofridd: Tak swoją droga chciałem zapytać, czy jakby tak pokopać, to nie znalazłoby się jakiejś Twojej zbożowej sesji skoro focisz się w bieliźnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem #tfwnobf


Weź Ty nam tu nie wciskaj ciemnoty XD
  • Odpowiedz
@Blaskun: Nie:) Po prostu wychodzę z założenia, że wiele kobiet nie wstydzi się zdjęć w bikini i wrzuca je na facebooka, ale kiedy doda zdjęcie w majtkach i koszuli od razu obraża to bardziej konserwatywne osoby.

To trochę bez sensu. Moje najodważniejsze zdjęcia są na dokładnie takim samym poziomie jak to. I nie sądzę, żeby było w jakiś sposób lubieżne:)
  • Odpowiedz
@Inkwizycja: Może odrobina szacunku dla innych ludzi najpierw z twojej strony? Akurat moją dziewczynę zdążyłeś już zwyzywać w innym wpisie, także ciesz się, że z tobą rozmawiam xD Jednak. Jest różnica między "nie chcę żeby moja dziewczyna chodziła tak a tak" a nazywaniem kogoś #!$%@?ą, nie uważasz? Ponadto nie porównuj centrum handlowego do internetu, proszę cię... Ba, jest coś takiego jak tagi nawet. Nie mówiąc już o tym, że to
  • Odpowiedz
@o-o_i: Sorry, nie trafiłeś, mam niedowagę. I cieszę się popularnością wśród chłopaków(kolegów, ale i bliżej zainteresowanych też). Więc nic jej nie zazdroszczę. Powiedziałam, że to było ogólnikowo, a chciałabym zobaczyć jej zdjęcie bez makijażu, żeby się przekonać, że rzeczywiście taka fajna. I mam słabość do niektórych dziewczyn, tak więc wiesz... Hejty to ja, a nie mnie. Nie zarzuciłam jej, że brzydka, bo WYDAJE się niezła. Chciałam tylko naturalną ją zobaczyć,
  • Odpowiedz