Wpis z mikrobloga

Wkurza mnie to, że wszystko jest robione pod ludzi 1.8m max.

Masz ponad 1.9m? Witaj

Miejsce w autobusie - nie zmieścisz kolan no ni c---a

Łóżko - nie wyprostujesz się bo ci się kończy łóżko

Futryny w niektórych miejscach - p----------z głową, to samo jak w sklepach zawieszają jakieś g---o reklamo plakaty i wszystko zachaczasz.

Wysokość zlewów - jak się nie wygniesz jak węgorz to lipa

No ale chociaż nie jestem niski i gruby.

#problemywysokichludzi
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@a231: w ogóle tramwaje są najgorsze xD Miejsca na kolana nie ma, trzeba siedzieć w rozkroku jak d----a do j-----a, pasażerowie z miejsca przed tobą trącają twoje kolana łokciami xD

Poza tym jak jest duży tłok w wagonie i musisz stać w miejscu w które się wepchnąłeś to jak masz pecha to stoisz idealnie pod rurką. I musisz gdzieś przełożyć głowę. W stronę okna to nachylasz się nad się siedzącym pasażerem, a w stronę środka też nie zawsze pasuje.

Wychodzenie z tramwaju też zajebiście komfortowe bo wejście ma może ze 170cm i trzeba się ostro
  • Odpowiedz
@kessubuk: ja to się schylam cały czas, nawet jak futryna jest wysoka, bo tyle razy co p---------m banią, to mi się tik taki zrobił. A spodnie to już w ogóle, znaleźć coś dla 194 co nie wygląda jak worek po cemencie albo rurki, które kończą się przy kostce, "bo tak jest modnie", to graniczy z cudem.
  • Odpowiedz
@kessubuk: panie, daj pan spokój. Raz jak jechałem busem z Warszawy do mnie do domu (trasa ~6h), to kolana bolały mnie jeszcze przez cztery dni, bo oczywiście był ścisk i ja musiałem je mieć wbite w fotel przede mną. Ostatnio jechałem z Krakowa (~3h), rozłożyłem sobie laptopa żeby jakiś serial obejrzeć po drodze, to musiałem przejmować przenajróżniejsze figury, żeby w ogóle móc oddychać :/

O myciu naczyń nie wspomnę, ale
  • Odpowiedz
@Tukan29: Kurde, ja we wlasnym domu boje sie futryn, bo kiedy oczy sa niepokojaco blisko spotkania 3 stopnia to mozg mowi schyl sie, mimo ze przechodzil tedy wiele razy i jedynie co mu sie dzialo to przeczesal futryna wlosy.
  • Odpowiedz
@karmelkowa: i wysokie kobiety, przy mnie 180cm kobieta wygląda na małą, także jak masz poniżej to sorki ;)

@gresiu12: ha to co dopiero ja, przechodzenie gdy drzewa przy chodniku. Około 120kg, długość spodni 120cm w pasie około 100cm czasem przejrzę całe allegro i nic fajnego w rozsądnej cenie nie ma :/

@iwantcoldbeer: jedynie gdzie się nie muszę schylać to chyba tylko w drzwiach kościoła
  • Odpowiedz
@kessubuk: 203 cm :) W nowych tramwajach nie ma tragedii , w starych konstalach muszę stać tam gdzie jest dach uchylany :) Co do futryn zauważyłem u siebie odruch pochylania się przy każdych drzwiach (nawet jak jest to 4 metrowy portal do katedry to i tak pochylę się odruchowo). Problem jest że jak idę tyłem/bokiem/coś niosę to nie mam odruchu wtedy ;/
  • Odpowiedz
@kessubuk: Tu wzrost 200 cm (rano). Mógłby powstać jakiś bardziej pozytywny tag niż ten ze słowem problemy.

Jak ktoś zna angielski, to tutaj się gromadzimy: http://www.reddit.com/r/tall

Jak ktoś nie zna angielskiego - obrazki są tutaj: http://www.imagoid.com/r/tall - chociaż bez kontekstu czasem nie wiadomo o co chodzi.

Na zdjęciu jedna z użytkowniczek tego subreddita, która podbiła nasze serca ostatnio 182 cm bez obcasów :)
Mordeusz - @kessubuk: Tu wzrost 200 cm (rano). Mógłby powstać jakiś bardziej pozytywn...

źródło: comment_CyAk6uNvTL1w8n3pLePyjFYsPJXz2etV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz