Wpis z mikrobloga

Merc ma bardzo ładny agresywny przód , najgorsze BMW, audi też mi sie podoba. BMW od kilku lat robi bardzo małe zmiany. Merc jednak dużo zmienia w ostatnich latach
@Kmicicus: Moje ulubione zestawienie czterodrzwiowych "coupe" / fastbacków z jeszcze rozsądnej półki cenowej. Gdybym miał wybór niezależnie od wyposażenia i ceny to mimo, że jestem wielkim fanem CLSa, choć A7 uważam za najładniejsze w gamie audi (za którym nie przepadam) to wybrałbym bez wątpienia 6 GranCoupe. Wygląda fantastycznie w środku i na zewnątrz zwłaszcza z pakietem M. Jest też chyba najdroższe z tej trójki i przez to najrzadziej spotykane. Czekam z
@Kmicicus: Miałem nawet okazję jeździć nowymi BMW serii 3 i 4. Mi chodziło o serię 6 gran coupe i wydaje mi się, że facelifting serii 6 będzie właśnie w stylu nowych świateł z 3 i 4, czyli połączony z nerkami.
@alan11: Po tym jak napisałeś, że są brzydkie, od razu można wywnioskować, że albo masz starszy model tych aut i lansujesz się na fana starej motoryzacji, bo nie stać cię na nowe, albo masz po prostu inną markę. Ja sam mam inną markę, ale nie mówię, że inne są brzydkie. Powiedz mi, że się mylę, to cię przeproszę.
@Kmicicus: Chyba logiczne, że mam inną markę, skoro te mi się nie podobają. Nie ma też znaczenia na co mnie stać, a na co nie, kiedy mówię co jest wg mnie fajne. Nigdy nie mówię, że coś jest fuj tylko dlatego, że mnie na to nie stać. Nie mierz wszystkich swoją miarą.

Przykład: Veyron jest wg mnie brzydki. CCXR wg mnie wygląda świetnie (model dla ustalenia uwagi, bo wszystkie Koenigseggi mi