Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@shido: nova louncher prime

Hd widgets + Kairo xp

Sony Xperia zegar + prem aby doinstalowac czcionke

+ kitkat głów :-)
  • Odpowiedz
@SoNuS: byłem w pracy :D

ikonka wykopu mi się podoba, mógłbyś podesłać :) tapeta nie mój gust, ikonki na dole, fajne małe, podobają się, tych ikon co są na pulpicie nie możesz upchać tam gdzie reszta? Zegar mi się nie podoba, pogoda też nie mój klimat
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@unstyle: chyba tej ikony Ci nie wyciągnąć. Nawet nie wiem gdzie tego szukać. W menadżerze plików nie znalazło. Chyba ta ikona jest integralna częścią tej aplikacji
  • Odpowiedz
@unstyle: Przy zmianie launchera nie powinno byc problemu z wybudzaniem, bo ekran blokady dalej jest stockowy. Jesli zas chodzi o usypianie to mozna to robic na status barze, albo navigation barze, lub pobrac aplikacje power off i utworzyc do niej skrot dwoch tapniec w nova prime. Sposob prosty i sprawdzony.
  • Odpowiedz
pobrac aplikacje power off i utworzyc do niej skrot dwoch tapniec w nova prime. Sposob prosty i sprawdzony.


@Pacjent: wiem, że tak można, ale nie chce mi się tego robić, wolę tak jak jest, nie obchodzi mnie w jaką część ekranu klikam :)
  • Odpowiedz
@unstyle: Po utworzeniu takiego skrotu tez mozesz klikac gdzie chcesz, bo gest 2 tapniec jest aktywny na calym ekranie, ale Twoj wybor, ja po prostu nie rozumiem, jak mozna korzystac ze stockowego launchera. (_)
  • Odpowiedz