Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do TEGO WPISU jako, że nic od wczoraj nie robię, tylko siedzę i analizuję całą sytuację

Tak sobie myślę, że #!$%@? miał szczęście, że z tego całego stresu nie ogarnąłem, co on chciał zrobić i myślałem, że po prostu mnie nie zauważył jak wyjeżdżał na zielonej strzałce... A ja tak łagodnie do niego podszedłem i mówiłem, że powinien się cieszyć, że mnie nie zabił i ogóle. Bardzo irracjonalne działanie z mojej strony w obliczu bliskiej śmierci xD

Dopiero teraz do mnie dociera, co on #!$%@? #!$%@?ł. Nawet patrząc na nagranie wtedy, po wypadku nie ogarnąłem całej sytuacji.

A on chciał sobie po prostu skręcić w lewo... z prawego pasa... robiąc zawijkę na skrzyżowaniu :|

Przypomnę, że on i świadkowie zgodnie twierdzili, że wyjeżdżał na zielonej strzałce w prawo

PS. Ogarnia się ktoś w ubezpieczeniach? Głównie szkodach osobowych...

#motocykle #motoryzacja #pytanie #vlogcasha
C.....7 - W nawiązaniu do TEGO WPISU jako, że nic od wczoraj nie robię, tylko siedzę ...

źródło: comment_PGHA5ccceqfmMx6TIldJ5pjY4Dpucbdy.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Cash1337: do mojej ciotki zgłosili się sami tzn ta firma, ale podejrzewam ze to ktoś kto ją znał, albo przez pocztę pantoflową bo miasto małe. W każdym razie jak zaczęli juz walczyć o odszkodowanie to ubezpieczyciel sam odezwał się do ciotki czy by nie poszła na ugodę ale proponowali jej dużo mniej. Tak czy siak walcz o swoje i dobrze się przebadaj dla własnego bezpieczeństwa, oczywiście zachowując dokumentacje, paragony itd.
  • Odpowiedz
@Cash1337: no to mały offtop, widzę kamerka montowana od boku kasku - nie przeszkadza w tamtym miejscu? Myślałeś nad mocowaniem w innym? Zastanawiamy się z ojcem nad jakąś sensowną opcją ;)
  • Odpowiedz