Wpis z mikrobloga

Kobiety nie powinny obejmować kierowniczych posad, zupełnie się do tego nie nadają. Jeśli taka baba zostanie kierownikiem/koordynatorem/dyrektorem czy kimś tam jeszcze z wyższego szczebla, to na swoich podwładnych będzie się pastwić niczym kot nad swoją ofiarą. Taka perfidna żmija poczuje nutę władzy i już miażdży gorszych od siebie niczym nic nieznaczące robaki. Kobiety będą wyżywać się na pracownikach, bo tak - bo okres, bo kłótnia z #niebieskipasek, bo koleżanka ładniej wygląda, bo słońce świeci pod złym kątem. To chyba taka forma dowartościowania.

Tylko #niebieskiepaski sprawdzają się w tej roli, #rozowepaski to mendy

#gorzkiezale #przemyslenia #pracbaza #mowiejakjest #oswiadczenie
  • 89
@gaska: znowu parę błędów logicznych moja droga, a przecież pisałem że temat możemy uznać za skończony, bo mamy całkowicie inne bieguny rozumowania i takie niesnaski będą się przewijać, a więc :

- cały czas odnosisz się do charakteru, a nie powinnaś. Przecież to oczywista oczywistość że ktoś z dobrym charakterem będzie lepszym pracodawcą a ktoś z gorszym charakterem będzie złym pracodawcą. To jest taki truizm, coś oczywistego i nie na ten
@KidLavi: Odnoszę sie do charakteru, bo to charakter odgrywa główna rolę, a nie płeć. Z czym się zgadzasz, ale i nie zgadzasz, bo mężczyźni są lepsi jako tacy. Jezeli chodzi o kobiety przywołales tylko jakaś laske z call center, o którym już Ci pisałam - to zadne powazne miejsce.

Ja spotkalam na swojej drodze wielu kretaczy, chamow, nieprofesjonalnych osobników plci męskiej ale nie znaczy to, ze oceniam tak cala resztę. Ludzie
@gaska: kisłem jak czytałem XD a ta nadal wraca do charakteru XD mężczyzna vs kobieta, każde mają swoją naturę ale każda osoba ma inny charakter, więc po cholerę w tym pojedynku mówić o charakterze ?! Boże widzisz i nie grzmisz, tylko świecisz !

Tak jak pisałem możemy zakończyć temat :) ja uważam że jesteś pasywną, upartą dziewczynką cały czas odbiegającą od tematu, której kiedy brak argumentów, oczywiście musi użyć najbardziej debilnego
@KidLavi: Po to, ze nikt z natury nie jest taki albo inny. Ksztaltuje nas wiele czynników - otoczenie, wychowanie, porazki itd. itp. A Ty upierasz się, ze z natury facet lepszy, bo facet. To dopiero można skisnac.

Napisalam, ze piszesz jak gimb, a nie ze nim jesteś i cala ta spiewka. Mistrz, szkoda ze nadinterpretacji.

Odnośnie polskich znaków, z kompa używam, z telefonu jak podpowiada, teraz już czepiasz się na siłę,
#!$%@? i mówi Ci to baba kierownik


@bialaowca: Atoci dopiero argument - dobra samoocena.Ja miałem dwie głupie szefowe i obie myślały o sobie to co ty.

Tak spierniczonej atmosfery w firmie nie widziałem nigdy wcześniej ani później.