Wpis z mikrobloga

Poltorej godziny temu mialem wypadek. Wymuszenie pierwszenstwa, motocykl do wyrzucenia, wbil sie w samochod ja sie #!$%@? i przelecialem przed samochodem po asfalcie. Motocykl do wyrzucenia, ja na szczescie tylko troche poharatany. Mialo to miejsce centralnie pod wjazdem do szpitala mswia... karetka jechala 40min. Gdzie coolstory?

Musze czekac na ortopede. Ile ?


#warszawa #motocykle #motoryzacja #coolstory
  • 86
@Cash1337: jak Ci nic nie jest to się nie śpieszą. Na pocieszenie powiem Ci, że z ciężkim krwotokiem wewnętrznym czekałem podobnie na kartkę z bielańskiego parę lat temu. Co prawda było tam 4km do przejechania ale coż...
  • 283
@Klopsztanga:

@monocentropus:

@qubeq:

@lasic01:

@bocznica:

@mamnatopapiery:

@Kuba_prezes:

@monocentropus:

#!$%@? JAK BYLEM NA SORZE TO 8 OSOB POWIEDXIALO, ZE #!$%@? I JECHALEM NA CZERWONYM MIEDZY SAMOCHODAMI. Dowiedzialem sie, wyszedlem i nagle miny swiadkow gdy z laptopem i kamera wchodze do ekipy wypadkowej policji. Co za #!$%@?!! Kamera mi uratowala dupe prawdopodobnie, zobaczymy jak sie skonczy
#!$%@? JAK BYLEM NA SORZE TO 8 OSOB POWIEDXIALO, ZE #!$%@? I JECHALEM NA CZERWONYM MIEDZY SAMOCHODAMI. Dowiedzialem sie, wyszedlem i nagle miny swiadkow gdy z laptopem i kamera wchodze do ekipy wypadkowej policji. Co za #!$%@?!! Kamera mi uratowala dupe prawdopodobnie, zobaczymy jak sie skonczy


@Cash1337: tym #!$%@? życzę grypy żołądkowej a Tobie szybkiego powrotu do zdrowia
@Cash1337: Świadkowie ... Niestety nie jest to nic dziwnego w naszym kraju. Po moim dzwonie sprawca uciekł - policja na miejscu wołała przez radio monitoring, pytając czy nagrał się sprawca. W odpowiedzi: "ale sprawca jest na miejscu". Dowiedziałem się później, że pierwsze telefony pod 112 były w stylu "hurr moto jeździ 200 na godzinę na jednym kole i się rozbija o znaki durr". Dupę uratowali mi świadkowie, którzy po kilku dniach