Wpis z mikrobloga

Poltorej godziny temu mialem wypadek. Wymuszenie pierwszenstwa, motocykl do wyrzucenia, wbil sie w samochod ja sie #!$%@? i przelecialem przed samochodem po asfalcie. Motocykl do wyrzucenia, ja na szczescie tylko troche poharatany. Mialo to miejsce centralnie pod wjazdem do szpitala mswia... karetka jechala 40min. Gdzie coolstory?

Musze czekac na ortopede. Ile ?


#warszawa #motocykle #motoryzacja #coolstory
  • 86
@Cash1337: W sumie miałeś pecha, że trafiłeś akurat pod ten szpital. Nie mają tam ortopedy na dyżurze i muszą czekać za każdym razem aż zejdzie z oddziału. Jak się ostatnio połamałem, to nawet kobita z informacji z tego szpitala powiedziała, żebym pojechał na Barską albo na Stępińską.
@Cash1337: w sumie jak będziesz dłużej niż tydzień, to fajnie, bo kierowca zamiast mandatu (max 500zł) , otrzyma wezwanie sądowe, i będziesz mógł od niego odszkodowanie cywilne zażądać. A warto by było, bo jeśli powiedział że to twoja wina - niech ma nauczkę.

W ogóle, co ty odpier#%@% w publicznym szpitalu? Idź do prywatnego, tam cię jak człowieka przyjmują, i tak zapłaci sprawca za prywatne leczenie.

http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,11478600,Leczysz_sie_prywatnie__Sad__odszkodowanie_sie_nalezy.html
@Klopsztanga: Jeżeli nie będzie jakichś powikłań to nie będę musiał już po żadnych szpitalach latać. Na razie mnie ofc wszystko boli, mam 'zakwasy' i nie mogę się ruszać, ale jest szansa, że się skończy tylko na skręconej kostce. A co do tego powyżej 7 dni - to nie jest przypadkiem tak, że ja bym musiał leżeć w szpitalu te 7 dni? Filmik opublikuję pewnie dopiero, jak załatwię wszystko z ubezpieczalniami.