Wpis z mikrobloga

Poltorej godziny temu mialem wypadek. Wymuszenie pierwszenstwa, motocykl do wyrzucenia, wbil sie w samochod ja sie #!$%@? i przelecialem przed samochodem po asfalcie. Motocykl do wyrzucenia, ja na szczescie tylko troche poharatany. Mialo to miejsce centralnie pod wjazdem do szpitala mswia... karetka jechala 40min. Gdzie coolstory?

Musze czekac na ortopede. Ile ?


#warszawa #motocykle #motoryzacja #coolstory
  • 86
  • Odpowiedz
@Cash1337: @Kennedy: W głowie mi się nie mieści ja można być takim człowiekiem, wypadki się zdarzają, ale bierze się ich konsekwencję na siebie a składanie fałszywych zeznań to dla mnie totalna abstrakcja, przeraża mnie to co właśnie przeczytałem. Zdrowia Cash!
  • Odpowiedz
@Cash1337: Dlatego warto inwestować w kamerkę. Szczęście w nieszczęściu że ją miałeś. Jechałeś prawym pasem czy środkowym? Często w tym miejscu zapycha się środek bo zwęża się ulica do przecięcia torów dlatego prawy jest opustoszały więc janusze wyjeżdżając z mswia nawet nie patrzą w lewo tylko od razu wpieprzają się na prawy
  • Odpowiedz
@Cash1337: kiedyś byłam z koleżanką, przechodziłysmy przez pasy i ona przeszła na czerwonym, ja zostałam na pasach, samochód ją potrącił.

Ludzie zeznawali, że ją wepchałam pod jadący samochód...
  • Odpowiedz
@Cash1337: Najgorsze jest to że to 6-11 godzin to norma... :| Pewnie dostałeś zielony znaczek że nie ma zagrożenia życia. Ostatnio jak byłem z babcią na sorze to 9-10 letni dzieciak z rozwaloną ręką czekał prawie 3 godziny a i tak nie wiem czy go przyjęli bo już poszedłem.

Zdrówka!
  • Odpowiedz
@kAdi: ja też nie wiedziałam ;p a było to w gimnazjum więc wzięli moją koleżankę na przesłuchanie i kilkanaście razy powiedzieli jej:

  • Odpowiedz