Wpis z mikrobloga

Poltorej godziny temu mialem wypadek. Wymuszenie pierwszenstwa, motocykl do wyrzucenia, wbil sie w samochod ja sie #!$%@? i przelecialem przed samochodem po asfalcie. Motocykl do wyrzucenia, ja na szczescie tylko troche poharatany. Mialo to miejsce centralnie pod wjazdem do szpitala mswia... karetka jechala 40min. Gdzie coolstory?

Musze czekac na ortopede. Ile ?


#warszawa #motocykle #motoryzacja #coolstory
  • 86
  • Odpowiedz
  • 3
Dodajcie sobie wpis do ulubionych, glaby. Albo Casha do obserwowanych i sami sie zainteresujcie, co u niego, a nie 'wolaj'.

Zdrowia i powodzenia!
  • Odpowiedz
@Cash1337: omg jeszcze wczoraj patrzyłem z ciekawości na te twoje filmiki how to ride a motorcycle. Ja #!$%@?, ostatnio mam masę dziwnych zbiegów okoliczności. Matrix się psuje, albo coś zmieniają. Zdrowia
  • Odpowiedz
@Cash1337: Znam ten ból, dosłownie! Pierwsza gleba musi kiedyś nastąpić, bo wszystkiego w życiu i tak nie przewidzisz, choćbyś próbował. Wracaj do zdrowia, bo niedługo nowy sezon. W razie czego mam Bandita do sprzedania (-:
  • Odpowiedz
Dzięki wszystkim za komentarze. Właśnie wyszedłem ze szpitala... Nic poważnego mi się nie stało, jestem mocno potłuczony, poobijany ale bez złamań. Coś z barkiem, coś ze stawem skokowym lewym, ale raczej bez dramatu.

Do osób, które chciały być wołane - Proszę, obserwujcie tag #vlogcasha, bo nie ogarne tego wszystkiego... tak bedzie wygodniej
  • Odpowiedz
@Klopsztanga: Nie chcę na razie opisywać szczegółów, ale w pewnym momencie policja miała prawo podejrzewać, że ukryłem kamerę z powodu tego, że było na niej obciążające mnie nagranie. Ja byłem na SORze, zleciał się tłum ludzi twierdzący, że jechałem na czerwonym a policjant zobaczył mocowanie do GoPro na kasku i żadnej informacji o tym, że z nią jechałem. W sumie im się nie dziwie - tak to mogło wyglądać. A ja
  • Odpowiedz
@sierzchula: Obawiałem się jednej z tych rzeczy :

1) Zabranie GoPro z kartą na ekspertyzę = 521512 lat czekania na zwrot

1a) Na karcie były przejazdy z ostatnich paru dni i nie chciałbym aby ktoś obcy miał do nich wgląd

2) Zabranie karty pamięci i jakieś ekspertyzy i weryfikowanie zawartych na niej paru godzin jazdy

3) Tego, że się nie nagrało ze względu na przeciążenia (Jak to było z moim skokiem
  • Odpowiedz
@monocentropus:

To, że kapitalizm ma swoje wady, nie znaczy że należy przywrócić PZPR do władzy. To, że rozwiazania społeczne mają swoje niedociągnięcia i wymagają reformy, nie znaczy że trzeba głosować na KNPZPR.
  • Odpowiedz