Wpis z mikrobloga

Eh, straszna pipa ze mnie jeśli chodzi o poznawanie kobiet w tłocznych miejscach. Za namową przyjaciół poszedłem z nimi do klubu, same piękne kobiety, więcej niż mężczyzn w klubie w ogole. Coś tam sobie podryguje na parkiecie, ładna dziewczyna (taka 8/10) podchodzi i zaczyna ze mną tańczyć... Przysuwa się coraz bliżej i bliżej, a ja? - wytrzymałem chwile i s----------m na drugi koniec parkietu... W ten sposób to Ty nigdy żony nie znajdziesz leraje...

I wiecie co? Najbardziej boli mnie nie to że okazałem się po raz kolejny pipką na parkiecie, ale to, że ta dziewczyna mogła sobie pomyśleć że mi się nie podobała albo nie daj Boże że jest nieatrakcyjna. (,)

Żeby nie było, nie aż taką stujela jakby się mogło wydawać, po prostu nie bywam raczej w takich miejscach, a już na pewno nie wzbudzam w nich zainteresowania kobiet.

#gorzkiezale, #sadstory, #tgfnogf, #nocnazmiana, #stulejacontent
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@leraje: No to prawda, że nie jest to najlepsze miejsce do poznawania nowych ludzi, ale zawsze można odejść na bok i pogadać. Co według mnie powinno poprzedzać jakikolwiek taniec czy coś takiego.
  • Odpowiedz
@leraje: Nie załamuj się, bo już osiągnąłeś pewny level. Najlepiej będzie jeśli coraz częściej będziesz odwiedzał takie miejsca. Po prostu zostałeś onieśmielony przez nią i trochę się poddenerwowałeś w wyniku tej niecodziennej sytuacji. Spróbuj następnym razem sam podbić do loszki 6-7/10 potańcz, krzyknij coś miłego do ucha, zbajeruj. Nabierzesz pewności siebie. Głowa do góry i niech stuleja Cię szybko opuści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@leraje: Nie da się ukryć, że przepuściłeś piękną okazję, ale fakt, że w interesuje Cię to, co ona mogła pomyśleć stawia Cię w lepszym świetle przynajmniej tutaj, przynajmniej w oczach różowego paska.;)
  • Odpowiedz
@karolzzr: "You are strong and confident woman" #pozdrodlakumatych. A tak poważnie to jeden na jeden nie mam w ogóle takich problemów, gorzej jak dookoła kupa innych ludzi z ktorymi zaczynam się porównywać - ten lepiej tańczy, ten bardziej wysportowany, ten wyższy/chudszy/przystojniejszy itd.
  • Odpowiedz
@irisen: Mam nadziej że skoro to 8/10 to ma więcej przykładów na to że jest atrakcyjna niż nieatrakcyjna i w ogóle nie zwrócila na to uwagi. ;p
  • Odpowiedz
@slava: No przez chwile przyszło mi do głowy żeby zacząć pożyczać obrączkę od znajomego jak już się decyduje na takie wyjście. ;p
  • Odpowiedz
@leraje: Uwagę zwróci, ale się nie przejmie.

I nie ma się co porównywać z innymi zwłaszcza w klubie. Każdemu i tak co innego się podoba, skoro dziewczyna sama podeszła to raczej jej zdaniem lepszych tam nie było;)
  • Odpowiedz